Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közel 24 évesen gólyának...

Közel 24 évesen gólyának lenni egyetemen nem ciki? Egyáltalán elkezdeni ilyen korban?

Figyelt kérdés

Nagyon elkésettnek érzem magam, meg idősnek, és szégyellem is magam. De sokáig nem tudtam mit tanuljak, meg kellett melóznom. Kidobott idő volt így érettségi óta minden utólag.... épp ez bosszant. :/


Mit gondoltok?



2019. szept. 10. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
40 évesen se ciki. Amikor egyetemre jártam több korosztály volt a szakon belül és senkit nem érdekelt.
2019. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Másodéves egyetemista vagyok, és azt kell mondjam, senkit nem fog érdekelni. Szerinted elkezdünk idegeneket kérdezgetni, hogy hány éves?

Láttam én már negyvenes embereket is az előadásokon, és róluk se gondoltam semmit.

Jobb később, mint soha.


20/L

2019. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt csajom 43 évesen lett gólya.

Nem volt ciki neki, a srácok meg csak csorgatták a nyálukat.

2019. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18-24 éves között első látásra kb észre se veszed a különbséget sokszor.
2019. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most 27 évesen lettem gólya, van egy szaktársam ő 38 éves, illetve egy hölgy gólya 45 körüli. :) Ja, és nappali. :)

Soha nem ciki tanulni...

2019. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!