Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, vagy mit...

Mennyire ciki, vagy mit gondoltok arról, aki 2 jelentkezés után se tudja eldönteni, hogy mit tanuljon egyetemen?

Figyelt kérdés

Rólam van szó.


Voltam fél évet levelezős szociológián, az nem tetszett, meg nem azt kaptam amire vártam, otthagytam.

Most újra jelentkeztem egy btk-s szakra, de nem vagyok benne biztos, és nem merek belevágni, és inkább arra hajlok, hogy a következő 1 évben csinálok szintemelőt angolból, és leteszem a nyelvvizsgát.


Mit gondoltok? Ciki ez az egész?



2018. jún. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hogy mákos, mert nem kellett aláírnia a nyomoronc Orbán röghöz-kötő szerződését.
2018. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha levelező, akkor feltételezem dolgozol, eltartod magad. Így nem lehet szó cikiségről. Teljesen saját magadnak csinálod. Tapasztalatot szerzel azért, ami nem rossz... 🙂
2018. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Befelé figyelj, ne csapongj, ha kívülről mondottak alapján próbálod eldönteni, az nem olyan jó ötlet. Te belül mire érzed kész magad; miben tudnál kiteljesedni; miben vagy jó és mit szeretsz; csapatban vagy egyedül dolgoznál inkább, milyen helyen, iroda vagy pl szabadtéren akár hogy kocsijavítás; gépekkel foglalkoznál inkább, vagy növényekkel; vagy emberekkel, vagy mittudomén. Szal mit szeretsz mire vagy jó milyen foglalkozást szeretnél; és szakkepesites.hu-ról másold be az összes okj-s szakot Jegyzettömbbe, és törölgesd ki, aminél van ami jobban hozzád való; vagy amelyiket nem érzed a magadénak; aztán ha vmi nagyon érdekel, kereshetsz belőle egyetemi/ foszkos képzést is; hasonlót. Szóval ne csapongj, bízzál magadban, és próbáld kitalálni, mi szeretnél lenni szívesen. Amit örömmel tudnál 40 évig is csinálni; szóval annak élni, mintha hobbi lenne a munkád, de addig amíg gondolkodsz igen, érdemes lehet először egy nyelvvizsgát csinálni, utána meg addigis amig nem tudod, mit csinálj, keresni valami irodait, vagy raktározóst, vagy takarítást; vagy pl nemtom benzinkúton vesznek-e föl embert; vagy pl árufeltöltőnek; vagy pl van-e jogsid, hogy taxizni menjél, esetleg csapat meg hangszerek meg dalötletek, hogy alapíts egy rockbandát. Mivel foglalkoznál szívesen? Milyen helynek képzeled a jövőbeli munkahelyedet, ami nagyon reaális , és a szívedhez közel áll.
2018. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, csak idő pazarlás.

Ha nem vagy biztos abban mi szeretnél lenni, mit szeretnél tanulni, inkább várj pár évet és tapasztalt ki mihez lenne igazán kedved.

Szerintem annak semmi értelme, hogy azért tanulj, hogy legyen papírod. Arról már nem is beszélve, hogy jóformán diplomával is alig lehet elhelyezkedni.

2018. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!