Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a vakok lelki világa?

Milyen a vakok lelki világa?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint a nem vakoké.
2019. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint bárki másnak. Van köztük depressziós is, meg olyan, aki élvezi az életet (a vak ismerőseim között ők vannak többségben)
2019. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Sötét.


Muhahhahaahahaa :D

2019. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Egy ember megkérdezi egy néger vak embert hogy milyen érzés vaknak lenni?

-még mindig jobb mintha néger lennék.

2019. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a nem vakoké. Van vak a családban, egy agresszív s**fej. Én nem tekintek a vakokra másképpebben, mint a látókra, mert nem a látástól függ a lelkiviláguk.
2019. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem egy vak testvérpárt. Az egyik boldog volt és kedves, mindig mosolygott, mondhatni teljes életet tudott élni a vakság mellett, a többi érzékszervével kitűnően tudott tájékozódni, mondhatni a füle volt a szeme.

De a másik mogorva volt és rosszkedvű, mosolyt sosem láttam az arcán, mindig fújt az emberekre is, a járműveken főleg, hogy ő nem szorul rá az ülőhelyre meg a segítségre, hagyják őt békén, vele ne bánjanak úgy, mint egy szerencsétlen hülyével, el tudja látni magát, meg hasonlók. A testvérével is sokszor goromba volt. Szóval náluk is úgy van, hogy nem mindenki egyforma.

2019. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vakok sem homogén csoportot alkotnak. Van köztük kedves és jókedvű, de olyan is aki utálja az életét a vaksága miatt és noha meglennének a lehetőségei, nem fejleszti magát, csak ül a posványban. Én nagyon nem szeretem, mikor általánosítanak emberek. Mondok egy példát. Mentem az utcán egy vak barátommal, mindkettőnk kezében fehér bot (ő fiú én lány, 10 éves barátság, semmi több), mégis megdicsértek, milyen szép pár vagyunk. Törvényszerűnek kell lennie hogy egy vak csak másik vakkal jöhet össze?
2019. szept. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lelki világ nem a látástól függ.
2019. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tehetség másként ***** válasza:
Ugyanolyan, mint minden más emberé.
2023. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!