Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki sosem...

Van itt olyan aki sosem unatkozik?

Figyelt kérdés
Mi a titkod? Áruld el. Nem tudom már mit kezdjek magammal. Valamikir meg majd kicsattanok az ihlettől. És így hullámzik az életem.
2019. szept. 12. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én pár éve úgy definiáltam, hogy az unalom az, amikor az ember lusta elfoglalni magát.

Mindig ott lenne a lehetőség sportra, kreatív hobbira, főzésre, a neten valami érdekesség olvasására.


Én amúgy nagyon jól el tudom foglalni magam, kb egy cetli elegendő hozzá.

2019. szept. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kb 14 éves korom óta nem unatkoztam


nekem annyi a "titkom", hogy mindig van ami lefoglaljon

programozással foglalkozom 14 éves korom óta, tanulás, tervezés, megvalósítás...


én annak örülök, ha kicsit tudok pihenni és játszok, filmezek, alszok...mert általában pörgés van olyan téren, hogy még megnézem ezt az oktató videót, elolvasom azt a leírást, megtervezem ezt a rendszert...

2019. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van munkám, kell a háztartással is valamit kezdeni, plusz házfelújítás, most pár hónapja örülök hogy lyuk van a fenekemen, nem még hogy unatkozzak.

De ha rohadtul ráérek, akkor se tudok unatkozni, akkor lehet olvasni, kirándulni, filmezni, játszani, stb stb stb.

2019. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!