Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért ilyen rosszind...

Sok ember miért ilyen rosszindulatú, amikor megtudják, hogy hány éves a másik ember?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam,hogy amikor megtudják,hogy hány éves mondjuk egy munkatársuk vagy ismerősük,akkor egyből jönnek a gúnyos megjegyzések meg súgdolózások,hogy "milyen öreg" stb..

Én speciel jó pár évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál,mivel 26 éves vagyok,de legtöbben 18-19 körülinek tippelnek.

Amikor meg megtudják,hogy mennyi is vagyok valójában,akkor egyből elkezdenek öregezni meg mondják a rosszindulatú megjegyzéseket.

Elég rosszul esik.

Mi a véleményetek erről a témáról?


2019. szept. 12. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez csak egy fogáspont, amibe beleköthetnek. Ha fiatal vagy, akkor tejfölösseggű takonypóc, ha elmúltál 30, akkor meg trottyos vénember.

Van sapka - nincs sapka.

2019. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, kb. 18-nak nézek ki, sokszor meglepődnek a koromon, de hogy lehet ezt ennyire félreértelmezni? Komolyan, mi ebben a sértő vagy rosszindulatú?
2019. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is fiatalabbnak tűnök a valódi koromnal és dolgozok egy pár éve, de ilyet még nem tapasztaltam. Meglepődést igen.

Szerintem aki ilyesmin akad fenn, nagyon gyerekes, nem kell foglalkozni vele. Vagy szólj vissza, hogy ők meg kis p.sisek.

2019. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 2

Ha öregnek nevezik a másikat,az nyílván nem esik jól.

Meg amikor döbbenten visszakérdeznek:mennyiiiii?

2019. szept. 12. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Mihez/Kihez képest "öreg" a 26 éves ember...?! Miről volt szó, ami pletykára adott alapot egyeseknek...?!


Miért szívatnak egyáltalán - és milyen "munkahelyen" dolgozol? Biztos, hogy neked való az a közeg? Pályaválasztási tanácsadónál jártál már valamikor?


Egy másik variáció: nem lehet, hogy a testbeszéded által leadott reakciók összessége miatt gondolják azt, hogy kikezdhetnek veled?

2019. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne jàrj kamaszok közé😂. Én még ilyet sose tapasztaltam hogy egy 26 évest leöregeztek volna. Azt még fiatalnak tekintik.
2019. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert irigyek. És a magyar az szar fajta, hogy csak azért is úgy viselkedik, hogy neked se legyen már jó,ha neki se.
2019. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig felteszem a kérdést nekik h ők akárhány éves veteránként vagy akármiként h h nem tanulták még meg h a kor semmit sem számit? Lásd a nagyon okos öregeket, hülyék mint a ****, de legalább öregek.
2019. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mo.-n alapból ez van minden helyzetre vonatkozóan, a rosszindulatúság, a gúnyolódás okkal-ok nélkül.
2019. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!