Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt, hogy egy...

Miért hiszik azt, hogy egy csúnya ember mindig szépnek lát egy másik csúnya embert?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hogy mi? Én még ilyet nem hallottam. Kifejtenéd bővebben?
2019. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én sem hallottam még ilyen feltételezésről.
2019. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Például az egyik válasz ennél a kérdésnél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



"Mért sajnálnám?


Nyilván ő ugyan úgy szereti a barátnőjét mint én az enyémet.


Neki tökéletesen megfelel és szépnek látja meg szereti akkor minek sajnálnám?"

2019. aug. 25. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt félreértetted..ha van 2 ember akik elfogadják egymást úgy ahogy vannak akkor élhetnek együtt boldogan, nem baj ha "nem szépek". Az az unalmas már aki nem reálisan akar magának társat keresni és itt hisztizik mert kevésbé vonzó és csóró paliként nem kapja meg a fullos nőket,aztán ez átmegy ostoba nőgyűlölő kampányba, hogy a nők felszinesek és csak a pénzre mennek.
2019. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetōen senki sem lesz vonzó az által, hogy csúnya a kinézete, tehát az ilyen ember a kinézetével biztosan nem fogja meg a másikat... viszont vonzó lehet más tulajdonsága által is.. meg azáltal is ha nem felszínes emberek között legyeskedik, hanem olyanokkal ismerkedik, aki észreveheti más pozitív tulajdonságát (ha egyáltalán van neki ilyen).. tehát ha valaki “szépnek lát” az marhára nem azért van, mert ō nem szép.. azért van, mert nem felületes szempontok alapján ítél. Ez szép emberekre is jellemzō lehet, nem kifejezetten csak csúnyákra.
2019. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon buta vagy kérdezō.. Senki sem állította, hogy csúnya ember *mindig* szépnek látja a másikat. Szó sincs arról, hogy mindig vagy hogy általánosságban minden csúnyára jellemzō lenne. Van esély rá, hogy megtetszedj valakinek, nagy ritkán 1-1 embernek, ha van szerencséd. De nagy ostobaság kijelenteni, hogy bizonyos ember típusok “mindig szépnek látnak”.
2019. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kitiltás nem jött be, próbáld meg újra.
2019. aug. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!