Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pedofilok azért vonzódnak...

A pedofilok azért vonzódnak gyerekekhez, mert ők maguk is gyermeki lélekben maradtak?

Figyelt kérdés

Lehet azért, mert felnőttként is pl. szülők még gyerekként kezelik?


Most arra gondolok, hogy pl. teljesen elfogadják ma azt, hogy férfi testbe születik valaki női lélekkel ezért átoperáltatja magát. Olyan nem létezhet, hogy felnőtt testben megmaradt gyermeki lélek? Vagy egy pedo mindenképp felnőttnek gondolja magát?



2019. szept. 12. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van, hogy saját maguk is áldozatok voltak kiskorukban, ezért viselkednek másokkal szembe is így.
2019. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen mit értünk gyermek lelkű alatt? Azt, hogy lélekben még csak egy gyerek, nem? Nos, lehet én vagyok hülye, de én még sosem hallottam olyanról, hogy egy kisfiú felizgult volna egy kislányra vagy fordítva. Vagy ti igen? Nem, mivel egy gyerek mégcsak kíváncsiskodik a szexualitás iránt és max. megpróbálja leutánozni az otthon látottakat, de úgy szexualisan még nem vonzódik a másik nemhez, vagy a saját neméhez. Szóval innentől kezdve a pedofilok nem gyermek lelkületűek. Pont.
2019. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

pontot raksz a hülyeséged végére? gratulálok

marhára nem így van, ahogy leírtad.. azt azért ugye tudod, hogy a lélek nem egyenlő a testtel sem a szellemmel? na most ennek fényében gondold át a dolgokat, és mellé egy kis pszichológiát is érdemes lenne tanulnod


légyszi, ne írjatok olyan kérdésekhez, amikben teljesen laikusak vagytok, vagy legalább írjátok oda, hogy "szerintem"

2019. szept. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
huppsz, bocs, félreolvastam, amit írtál, visszavonom az előző válaszomat
2019. szept. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Nem gond.
2019. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!