Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4 nap alatt mennyire tudom...

4 nap alatt mennyire tudom leszurni, hogy ertek e a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
4 napot dolgozom majd egy oviban. Ennyi ido alatt latom majd, hogy mennyire tudok banni a gyerekekkel, mennyire szeretem vagy epp nem szeretem oket?

2019. júl. 3. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valaki ért a gyerekekhez. A gyerekek is pont olyan emberek, mint a nem gyerekek. Vannak közöttük rendesek, meg vannak fa***fejek. Utóbbihoz nem "ért" senki, előbbivel meg a legtöbb embernek nincs gondja.
2019. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Maximum annyit, hogy jól érzed-e magad gyerekek között, vagy idegesítenek - nagy létszámban.

A többi része alapvetően tanulható, fejleszthető, sőt... az életkor előrehaladtával amúgy is fejlődhet. Én pl. tanár vagyok és állítom, hogy azóta értek igazán a gyerekekhez, amióta van sajátom. Előtte csak próbálkoztam... :)

2019. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, tapasztalatból mondom, hogy négy nap alatt szerintem azért sok minden kiderül.
2019. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!