Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas ember vagyok, ha...

Szánalmas ember vagyok, ha nem tudom sajnálni az olyan nőket, akiket szokott verni a pasijuk, akihez vonzódnak és egy barátnak, barátnőnek ezt elmesélik?

Figyelt kérdés
Eközben ezek a hölgyek szeretik az agresszív párjukat. Én úgy gondolom, nem tudom őket sajnálni és meg is érdemlik amit választottak "erős vonzódással".
2018. dec. 5. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Most dicsértetni akarod magad vagy a nőket szidni, vagy együtt a kettő?

38N

2018. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
De aki mazochista, az szereti ha verik. Mért kéne sajnálni őket.
2018. dec. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyiket sem.
2018. dec. 5. 08:52
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem is szánalmas, de nem vagy empatikus.

Persze, hogy érthetetlen számodra, mert nem voltál ilyen helyzetben.

Ha utánaolvasol, akkor sok mindent megtudhatsz, hogy ez milyen függőségi viszony, hogy hogyan leépítik minden önbecsülésüket, hogy sokszor mentális problémák is kialakulnak, ezért nem tudják csak úgy elhagyni, mint egy lelkileg erős ember.

Szerintem nagyon gáz, ha valaki így ítélkezik.

És persze az ilyen nők sem mind egyformák, ezerféle eset létezik.

2018. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
ezeket nem kell sajnálni, nem vagy szánalmas
2018. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell sajnálni viszont az se jó ha nálad a sajnálat hiányából egyből a szidás keletkezik. Én sajnálom őket mert közelről megtapasztaltam hogyan építi le egy ilyen ember a bántalmazottat, ez 99%ban nem úgy kezdődik hogy egyszer csak el kezd pofozkodni hanem előtte mentálisan bántalmaz. Javaslom hogy olvass pszichológiai szakirodalmat erről hogy ha szeretnél tájékozódni róla (ha nem akkor ne,csak ötlet).
2018. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok. Ha hasonló helyzetbe kerülsz, remélem téged is kiröhögnek majd a rendőrségen, a barátikörödben, a családod. Persze ha lesz merszed elmondani
2018. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem csak az furi, hogy ezzel ennyire foglalkozol...


Nem sajnálod őket és kész. Vagy volt ez valahol téma, és leszóltak mások? Esetleg van ilyen vert és nyafogó nő a környezetedben?

Hááát....


Most nem azt mondom, hog ymegérdemlik a verést, de hogy olyan bugyuták, hogy nem lépnek ki egy ilyen kapcsolatból az első verés után.... Azt fel nem foghatom, szóval szerintem is mondjuk úgy megérdemlik.... Ha nekik ez kell?!

De mondjuk nem kampányolok, hogy nesze nektek, úgy kell nektek... És az ellenkezőjét sem...

2018. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha érdekel a téma, akkor tájékozódj. A leírásodból látszik, hogy egyáltalán nem érted a helyzetet, amibe ezek a nők kerülnek. Ez még nem is baj, ha nincs ilyen ismerősöd és nem szeretnél foglalkozni ezzel. De akkor tényleg ne foglalkozz vele, semmilyen szinten. Úgy se, hogy szidod, hibáztatod ezeket a nőket, és várod, hogy mások helyeseljenek. Úgy se, hogy magadat sajnáltatod amiért mások nem értenek egyet veled.

Ha nyilvánosan szeretnéd megosztani a véleményedet (ráadásul akár bántalmazott nők is olvashatják), akkor legalább legyél tisztában az alap tényekkel. Ha teljesen tájékozatlanul hangoztatod a véleményedet, és elvárod hogy mások egyetértsenek, az tényleg szánalmas.

2018. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas? Oké, nem vagy valami tájékozott a témában, de nem annyira a tudatlanságod a szánalmas, hanem inkább az, hogy láthatóan nem is igyekszel ezen változtatni, megérteni a valódi helyzetet és indítékokat. Maradsz a felszínen és ítélkezel. Ez tényleg elég gáz.

Nagyon fiatalon bennem is volt egy düh, hogy miért olyan hülye valaki, hogy önszántából nem képes kilépni a szarból, amikor annak nincs komolyabb fizikai akadálya. Haragudtam a tehetetlenségük miatt. De ez nem ilyen egyszerű, hogy valaki bánt és elszaladok. Az ember könnyen manipulálható. Nézz utána, ha ennyire érdekel a téma.

2018. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!