Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik fiktív személy idegesít...

Melyik fiktív személy idegesít a legjobban a felsoroltak közül? Sorrendet is írhatsz.

Figyelt kérdés

[1] - Duci és nagyszájú, idegesítő hangú 17 éves tini. Vegán, rendszeresen beszól azoknak, akik nem élnek vegán életmódot. A közösségi oldalakon rendszeresen megosztja a receptjeit, amikben mindig a húsevőket szidja. Nagyhangú, éretlen és átgondolatlanul érvel, rendszeresen kötekszik az aluljárókban és az arcodba tolja az állatvédős videókat. Párkapcsolat során nehezen fogadja el, ha nem az ő életmódja szerint élsz.


[2] - 19 éves lány, rövid hajú, nem sminkel és teljesen zárkózott, de azért néha hangoztatja az elveit. Magát pánszexuálisnak tartja, elítéli a nemiséget és azt vallja, hogy nem léteznek nemek. Lenéz mindenkit, senkihez sem szól, mert azt gondolja, hogy ő mindenki felett áll az ő nem mindennapi értékrendjével, csak arról tud beszélni és azzal foglalkozni, minden mást figyelmen kívül hagy. Párkapcsolat során elvárja, hogy az összes gender témát érintő fogalommal tisztában legyél, ne legyél homofób és fogadd el, hogy ő másokra is vágyakozik.


[3] - Kövér személy, az evés az élete. Ő az, aki mindenhol a legnagyobb adagokat eszi, bárhová is megy. Hamburger, sütik, kóla. Majd szétcsattan, olyan kövér, már a nyaka sem látszódik. Humoros, jófej, de elég sok a komplexusa. Csendes, folyton nassol valamit. Nem öltözködik csinosan, és a túlsúly miatt a menése is fura. Párkapcsolat során megbecsül, de sokat nem tud nyújtani.


[4] - Csendes 21 éves lány, akit nagyon elkényeztettek és mindig is burokban tartottak a szülei. Közösségben csak ijedve néz mindenkire, és nagyokat pislog. Látod rajta, hogy nem igazán tud beilleszkedni, hiszen alig hagyták gyerekkorában szocializálódni. Bármit megérint (kilincs, pénz) lefertőtleníti a kezét. Nem igazán nyit senki felé, inkább menne haza, ahol anyu kajával várja. Unalmas személyiség.


[5] - Bulifüggő, állandóan kisminkelt, hangos és nagyszájú lány, aki mindenhova a barátnőivel megy, rendszeresen buliznak és váltogatja a férfiakat. Konfliktust keresi, nem akar dolgozni, de folyton a pénzt költené. Hisztis, flegma és cigarettázik.


[6] - Ideges, idegbeteg lány, tele elfojtott indulatokkal, ami azt eredményezi hogy állandóan feszült és azt hangoztatja, hogy meg akar halni. Ha stressz éri, ütlegeli a falat és felborítja a bútorokat. Tele van komplexussal, a legkisebb negatív kritika megbolondítja.


[7] - Roma lány, nyugodt természet de a higiéniára nem ad. 17 évesen már egy gyermek édesanyja, nem dolgozik, viszont nem neveli a gyermeket, egész nap internetezik, társkeresőzik. Nincs végzettsége, a szüleinél laknak. Rengeteget cigarettázik, és nem valami intelligens.


[8] - Világéletében kitűnő tanuló, egyetemet kitűnőre végzett dekoratív lány, aki amúgy tele van komplexusokkal, így mindenkit kikezd, aki nála gyengébb. Főnökösködik, teljes mértékben el van szállva magától, szeret szivatni másokat. Flegmázik, és mindenből a legjobbat akarja, tehát neki párkapcsolat során is a lehető legjobb pár kell, szinte teljesíthetetlenek az elvárásai.


[9] - 22 éves srác, végzettség nélküli, de valahogy összeseftelt magának egy kisebb vagyont, így egy feltunningolt autóval járja a várost, a szabályokat be nem tartva. Bömbölteti a zenét, üvöltözik és nehezen lehet vele szót érteni. Ha szépen megkéred, hogy álljon arrébb mert nem férsz ki az autóddal, magára veszi és elkezd keménykedni meg ordibálni, és veregetéssel fenyegetőzni.


[10] - Befásult, besavanyodott személy, aki állandóan kritikus és cinikus megjegyzéseket tesz, bármit mondasz neki, lehúz, beszól és bármi siker ér téged, szinte látod az irigységet az arcán. Mindenkit utál, bár nem hangoztatja, de sosincs jó véleménye senkiről és semmiről. Mindent negatívan lát, szerinte semmi sem jó, mindenbe beleszól és véleményt formál, mintha ő tudná mitől döglik a légy, de ez csak a látszat, hisz a saját élete széthullóban van, de ő többet törődik másokkal, mint magával.


2019. szept. 13. 02:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
9-10,a többiekkel nincs bajom, szép életet kívánok nekik.
2019. szept. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

2,8,9,10.


Nem bírom az elnyomó embereket, semmilyen formában.

Akik meg csak önmaguknak ártanak, az az ő bajuk.


1-essel mi a gond? Én is szeretem az állatokat, nem fogom elítélni.

2019. szept. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

8,9.


Egy vegán.

2019. szept. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy ha végigmész az utcán,a felsoroltak mindegyike elsétál melletted.Egyiket sem kedvelem.
2019. szept. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-as és a 4-es kivételével, mindegyik tenyérbe mászó... de ha választanom kellene akkor toronymagasan a 9-es a legidegesítőbb fajta, bár a 7-es is eléggé kihúzza a gyufát, hogy szaporodni azt tud, de nevelni már nem hajlandó...
2019. szept. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leginkább a 9-es zavaró, mert mások életét is veszélyezteti azzal, hogy nem tartja be a közlekedési szabályokat, és a leírtak többi része is arra enged következtetni, hogy direkt keresi a konfliktusokat. Utána az 1-es jön, mert kötekedni szokott másokkal, a 2, 5, 8, 10 csak akkor zavaró, ha tartósan egy közegben kell lennem velük pl. munka vagy iskola miatt. A 3, és a 4 nem idegesítő számomra, a 7 sem különösebben (max. levonom a következtetést, hogy rossz szülő, és igénytelen), a 6 pedig mentális problémákkal küzd, de ezeken akár segíteni is lehet, szóval őt külön kezelném.
2019. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Nyugdíjas vagyok, szóval az összes idegesít, de főleg a kérdező.
2019. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves nyugdíjas válaszoló, ha téged egy olyan személy idegesít, akiről semmit sem tudsz, akkor ott már nagy a gond!

Többieknek köszönöm hogy írtak, várom még a válaszokat!

2019. szept. 13. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1 - Semmi bajom a vegánokkal, hatalmas akaraterő kell ahhoz, amit ők csinálnak, de a gondolkodásmódom és az ugyan csekély, de létező önzőségem miatt nem annyira kedvelem ezeket az embereket. Örülök, ha a nap végén sikerült legalább a háromszori étkezést betartani, nincs se időm se energiám ilyen dolgokra odafigyelni, főleg nem az ő térítéseit hallgatni.


2 - Én is pánszexuális vagyok, de sokszor csak melegnek vallom magam. Értem és átlátom ennek a mélyebb, érzelmi részét, de tisztában vagyok vele, hogy aberrált vagyok. Nem normális, ha az ember (vagy bármelyik létforma) szembe megy a természet törvényeivel. Ezáltal gondolom egyértelmű, hogy a nemek teljes mértékű megtagadását egy kicsit merész ötletnek tartom... de ha meg tudja magyarázni észérvekkel, hogy az elmélete szerint valahol egy fikusz szintjén lehetünk biológiailag, hát tessék csak. (Mellesleg, a biológiai nemeket, vagy a nemi identitást tagadja?)


3 - Volt hasonló ismerősöm, nagyon jó barát tud lenni egy ilyen személy. Ha hasonló humorral rendelkezik, mint én, és nem rág hangosan, miért ne?


4 - Az elkényeztetett részt leszámítva hasonló típus volt egy régi osztálytársam. Nagyon aranyos tud lenni az ilyen személy, már-már gyermeteg, akivel az unalmas dolgokat is teljesen új élményként éled meg (mivel neki mindez új), naiv boldogsága könnyen átragad az emberre. Azonban az ilyen az átlagosnál érzékenyebb lehet. Ha valakiben nincs meg a védelmező szerepe, ez akár konfliktusokat is szülhet.


5 - Na ilyen személyt nem ismerek személyesen, de találkoztam már velük. Ők azok, akiket képtelen vagyok megérteni, sokszor mintha az evolúció eggyel lentebbi szakaszán maradtak volna.


6 - Bizonyos helyzetekben én is tudok hasonlóképpen viselkedni (bár azért nem rongálok,legfeljebb magamat). A humorom eléggé érdekes, néha akár bántónak is mondható, éppen ezért hosszútávon nem lennénk meg egymás mellett.


7 - Attól függ, a higiénia mely területét mellőzi. Némelyik hidegen hagy, viszont bizonyos részei miatt harapok. Nem igen kedvelem az anyukákat, de amíg távol tartja mellőlem a neveletlen kölykét, pár szót válthatunk.


8 - Csak nem arról a kedves lányról van szó, aki azt mondogatja, ő aztán sose tanul, miköznem naponta három órákat magol és magántanárhoz jár? Máglyára.


9 - Hozzuk össze a nyolcassal, verjék egymást agyon.


10 - Az ilyennel szoktam olyan vitákat folytatni, ami után legszívesebben eltörném a saját karom. A tudatlanságuk elfedésére olyan stílust használnak, ami már-már elhiteti veled, hogy neki van igaza. A gondolkodó ember egyik főellensége, és tökéletes ellentéte.


Remélem segítettem, és senkit sem bántottam meg a véleményemmel. Persze mindez csak általánosítás volt, a való életben sokat változtat ezen az érintett típus személyisége is.

2019. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Idegesíteni egyik sem, mert nem vagyok ilyen „felhúzom magam másokon” típus.


De a 4-esen kívül mindegyiket kerülném, nagy ívben.

2019. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!