Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb? Szingliként...

Melyik a jobb? Szingliként önmagadat adni, vagy megváltozni egy kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés

Én teljes mértékben az elsőt, a szingliséget választanám, és van egy olyan érzésem, hogy a többség is. De nem tudom... néha olvasok, meg hallok olyanokat, akik a másodikat. Miért? Nem provokáció, tényleg érdekelne, hogy szerintetek az miért jobb.

A megváltozás alatt nem a rossz tulajdonságokon való változtatásra gondolok, mert azokon változtatni mindenkinek a saját érdeke is, kapcsolat ide, vagy oda, meg az szerintem teljesen természetes, ha tisztában vagy a gyengeségeiddel, amin megpróbálsz változtatni. A személyesebb dolgokra gondolok, mint érdeklődési kör, kinézet (a stílusra gondolok, nem az alapvető igényességre), random furcsa dolgok, szokások.



2019. szept. 13. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen állandó dolog van az ember életében; a változás. Hiába szeretjük magunkat rendíthetetlen kősziklának hinni, folyamatosan változunk. Naponta új behatások, új ingerek, új élmények érnek, és ezek óhatatlanul is formálják a bensőnket.

Ami a "valakiért változást" illeti, ha kérdésként merül fel, akkor természetesen nem érdemes változni. De találkozol majd olyan személlyel, akinek az öntőformájába belesimulni lesz minden vágyad, és eszedbe se jut a kérdés.

2020. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!