Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embert sokan nem szereti...

Ha az embert sokan nem szeretik, miert sokkal erosebb es strapabirobb?

Figyelt kérdés

Azokat az embereket akiket sokan nem szeretnek sokkal erosebbnek es szivosabbnak latok.. ez miert van?

Vagy aki pl osszeveszik egy szamara fontos emberrel es utana megnagyobb bizonyitasi vagy lesz benne


2019. szept. 14. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtanul egyedül boldogulni, nem függ senkitől.

N érdekli más ember véleménye.

Ez hihetetlen erőt ad.

2019. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan az egyes írja. Az élet megedzi. Másrészt nő az akarata, az önbizalma.
2019. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1#-es jól írta a lényeget.


Sokkal boldogabb vagyok s szinte kiegyensúlyozottabb, amióta kiszanáltam a látókörömből is azokat az embereket, kikből csak a negativítás, irigység, rossz indulat, kétszinűség, pletyizés ...stb áradt.

Őszintén elmondtam (pár családtagnak is) ki milyen s számomra ilyen ember nem kell.

Főleg nem a vállalkozásomba s otthonom küszöbét se kell átlépnie.


Akik köreimbe maradtak jobban is érzik magukat így, felszabadultak, őszinték (mindegy hogy bántó vagy sem 😄 )

s ezt értékelem.


Erősebb? Igen, de sok csalodáson át vezetett az út idáig, hogy magam s a "mi" boldogságunkért drasztikus lépéseket tegyek.


Csak javasolni tudom: aki nem tette meg, tegye meg! Jobb lesz mindenkinek, főleg önmagunknak.

2019. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"bizonyítási vágy"


Kicsit pontositsunk:

Alapból az értelmes ember folyamat halad felfele, előre jövőképe érdekében, amiket mondhatunk céloknak (kisebb-nagyobb).


Bizonyítási vágy első sorban Mindig Magunkért s céljaink eléréséért van.

Jó érzéssel tölti el az embert, mikor siker élménye van, s előrébb is halad a lépéssel.

Az csak plusz ösztönzés, hogy a rosszmájúaknak felmutasd: elértem célom.


Míg már több sikert elérsz addig az illető/k még egyet se, mert befásúltak s mások dolgaival vannak lefoglalva Saját maguk helyett...

Az ostobák sokszor nem veszik észre:

"Mit csinál másképp ez az ember?"

Helyette csak irigykedés, rosszindulat, pletyi...


A gyenge ember nem tud kilépni a mókuskerekéből, nem tesz a jobbért, helyette mással/másokkal foglalkozik. 🙃


Szerintem ez az igazi "szegénység".

2019. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül van így. Sokan maguk okozzák, hogy nem szeretik az emberek, esetleg pont azzal, hogy kétségbeesetten vágynak a szeretetre és mindent megtesznek érte, viszont ez inkább visszataszítóvá teszi őket. Nekem volt ilyen tapasztalatom..
jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!