Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért nem számítok?

Figyelt kérdés
Mindenki kivétel nélkül akivel jó kapcsolatban vagyok szóban a csillagokat is lehozzák nekem, azt éreztetik, hogy fontos vagyok nekik, de a tetteket nézve, épp az ellenkezője igaz, mindig mindenben engem tesznek utoljára...például meg van beszélve egy közös program és utolsó napon tudom meg, hogy nem biztos, hogy ráér, mert elígérkezett máshova (utólag)...és mindig ez történik, mintha utolsó utáni helyre raknának a fontossági sorrendbe...mi miatt vagyok kivétel nélkül mindenkinél hátul a sorban? Még egyszer mondom, szóban épp az ellenkezőjét kapom ennek...ezért is bízok benne hogy tényleg fontos vagyok neki.
2019. szept. 15. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alig ismered őket, de nekik vannak régebbóta meglévő ismerőseik, ne csodálkozz, hogy ők fontosabbak. Ez így van rendjén.
2019. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Nem értem honnan ered ez a feltételezés, hogy alig ismerem őket.
2019. szept. 15. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek felszínesek. Csupán kőzük sincs róla, mit csinálnak ezzel. Próbálj veszépni erről.
2019. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!