Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért minősül "agymosott...

Miért minősül "agymosott libsiségnek", szélsőséges feminizmusnak, tudománytagadásnak, ha azt mondom, hogy az egyén kompetenciáját a teljesítménye, és nem a neme alapján kell megítélni?

Figyelt kérdés
Csak mert már nem egyszer lettem nullára pontozva itt, amikor szóba került ilyesmi, míg az engem helyreigazítani próbáló emberek válaszai 100%-ra. Pedig én ezt teljesen magától értetődő dolognak hittem mindig is.
2019. szept. 15. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most se érdel jobban bárkit, mint akkor :)
2019. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Az az "agymosott libsiség", szélsőséges feminizmus, tudománytagadás amikor azzal jössz, ezért ilyennel vádolnak.
2019. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért jövök ezzel, mert megtörtént. :D
2019. szept. 15. 13:37
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
100%
Mert ez a keresztény szabadság országa.
2019. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tudnánk válaszolni ha belinkelnéd azokat a kérdéseket. Anélkül csak puszta feltételezésekbe tudnánk itt bocsátkozni, aminek megint csak nem örülnél.
2019. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki komoly temakkal foglalkozik, komolyan az tisztaban val vele mennyi segkfejj buta ember van... foleg azok.

De ha te magad kerdojelezed meg, hiaba a tema komolysaga, te allsz hozza komolytalanul...

2019. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert a kozervatív, polgári, keresztény értékrend az ezer éve fehér férfiak által felépített kultúránkban hisz, melyben per definitionem a fehér férfiak a mindenben kompetensek, a többiek max. részterületeken lehetnek azok (pl. a szülésben a természeti törvények folytán muszáj elismerni a nők kompetenciáját). Ha elkezdnénk abban hinni, hogy nemtől, rassztól függetlenül egyenlőek lehetnek az emberek, összeomlana ez a hierarchiára épülő rendszer.

Ennyi. :)

2019. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az agymosott libsiség az az, amikor el akarják hitetni az emberrel, hogy minden ember egyenlő.

Lásd előző válaszadó a komplexusaival, gondolom egy szénbányában dolgozik 3 műszakban, vagy épületkarbantartó, kőműves, bádogos, ács, autószerelő, lakatos, kamionsofőr, stbstbstb.

De én is csak egy fehér férfi vagyok, aki azt mondja, jé bzmeg, nem ugyanúgy néz ki egy 100 kilós férfi, mint egy 50 kilós nő.

2019. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a feministák akarnak nem és rassz alapján felvenni embereket, nem azért mert megérdemelnék, hanem mert az adott nembe vagy rasszba tartoznak. Volt egy olyan eset, hogy amerikai feministák azt gondolták, hogy ha senki sem figyelné a felvételt nyerni akaró munkavállalók nevét, akkor több nőt vennének fel, ezért egy cégnél kitalálták, hogy egy mesterséges intelligencia vegyen vagy utasítson el embereket. Ekkor az történt, hogy a mesterséges intelligencia pont hogy kevesebb nőt vett fel, és mi volt a feministák? Nem az, hogy beismerjék hogy oké, tévedtünk, hanem elérték, hogy a cég visszaáljon a hagyományos felvételi eljárásra.
2019. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!