Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyen az aki nasizna de...

Mit egyen az aki nasizna de diétán van, és nem minősül nagy éteknek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöket és répát.
2013. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olajos magvakat, de csak egy keveset
2013. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen nasira vágysz... Ha csokis jellegű cuccra, mint többnyire én, akkor egy karika érett, fagyasztott banán kakaóporba mártva csodákra képes. Na jó, arra nem, de ha elég gyönge a kakaóvágy, akkor elég lehet.


Ha csak édesre vágysz, gyümölcs.


Ha csak ropogtatnál valamit hosszan, nyers zöldségek.


Ha iszogatnál valami meleg italt, tea, opcionálisan citrommal és valamilyen édesítőszerrel vagy cukorfélével.


Az olajos mag és az aszalt gyümölcs is remek, a mennyiséget Te szabályozod. Én gyakran bekapok egy aszalt szilvát, mert finom. Édességvágyra nekem nem elég, de kellemes falat :D Úti ételnek is jó, csak sok legyen belőle, mert ott a kalóriabevitel szerepét tölti be az olajos magokkal együtt.

(Nekem az olajos mag többnyire nem nasi, hanem étel. Az adja a kalóriát, amire szükségem van. De viszonylag speciális étrendem van.)


Engem nem zavar, ha a nasi kalóriadús, csak akkor étkezésnek számít :) Mondjuk máskor is, csak nem egy komplettnek.

2013. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!