Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te el tudnád árulni egy...

Te el tudnád árulni egy barátod/szerelmed ha az olyan helyzetbe hozna, hogy miatta kell vezekelj az ő bűnéért?

Figyelt kérdés
Komoly dologra tessék gondolni, pl. csinál valami amiért a te egzisztenciád fog tönkre menni ha nem dobod őt fel.
2019. szept. 15. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bajtársiasság az van bennem. Hívjanak nácinak nyugodtan,nem érdekel különösebben,minek hívnak. Ha olyan bűnről van szó,ami erkölcsös dolog miatt történt,tehát drogot árulsz olyanoknak,akiknek mindegy,leszokni sose fognak,hogy segíts nincstelen gyerekeken, nyilván kiállok melletted. Ha egy meleggel összebarátkoztál,még el is átkozlak(egyébként gyűlölöm a vallást).
2019. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de ha a barátom/szerelmem olyat kér ami engem tönkre tenne, akkor inkább nem lenne többé a barátom.
2019. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, pedig kerültünk ilyen helyzetbe.

A vége azért szerencsére jól alakult, nem kellett vezekelnie senkinek. De ha kellett volna, elvittem volna a balhét, csak neki ne legyen baja.

2019. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azon kellene elgondolkozni, hogy ő miért is hagyná, hogy te is belekeveredj olyan dologba, amit ő követett el és amiért nehéz helyzetbe kerülnél.


Tanulj meg nemet mondani! Nem biztos, hogy ő megtenné ezt érted. Nem ott kezdődik egy baráág, hogy valakinek komoly dologban falazzunk.

2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jav: barátság
2019. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barátom vagy szerelmem soha nem hagyná, hogy megtegyem, tehát nem is azok, akkor meg miért tenném meg?
2019. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!