Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok hozzászokni a...

Miért nem tudok hozzászokni a korán keléshez?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi korom óta gyűlölök ébresztőórára kelni.

Egyszerűen olyan vagyok reggelente mint egy mosogatórongy.

Topa vagyok , kiesik minden a kezemből, reggel még gyengének érzem magam egyszerűen legalább 2 óra kell mire teljesen képbe kerülök.

Úgy érzem , hogy soha nem fog ez változni.

Mit tegyek azon kívül , hogy feküdjek le korábban?

Próbálok igyekszem, de a 6, 5 óránál nem nagyon sikerül többet aludnom soha.

A baj az, hogy ált . hétvégén sem, mert akkor is van dolgom és órára kelek.

Vagytok még ezzel ?

Akik hasonlóak vagytok, hogy változtatok meg?

Vagy nem változtatok meg?

A munkahelyemen már elvagyok, de ott is sokszor azon agyalok , hogy mikor érhetek már haza, hogy ledőljek, mert annyira elfáradok.



2019. szept. 16. 06:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez nem fog változni. Férjem se tud aludni sokat, bármennyire is szeretne. Ilyen típusú emberek vagytok. De ő legalább nem tompa. Iszik 1 kávét és semmi baja.
2019. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ki kellene vizsgáltatnod magad, hogy nem szenvedsz alvási apnoéban. A tünetek alapján gyanús.
2019. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem! Annyi kivétellel, hogy hétvégén kialszom magam rendesen, de utána jön a hétfő az újabb szenvedéssel. Pedig én este 10 körül màr alszok. Délután is fáradt vagyok, alig várom, hogy lefeküdhessek.
2019. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha az sem segít, hogy például percre pontosan 21:30 órakor fekszel, majd kelsz amikor ébreszt az óra (és ezt pár héten keresztül betartod - hétvégén is ugyanúgy - ), akkor lehet érdemes lenne az alvásvizsgálat.
2019. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdés az is mit dolgozol, mit csinálsz egész nap, mozogsz-e, sportolsz-e. Az is lehet, hogy át kellene állnod egy sokkal korábbi lefekvésre. Néha van, hogy 6-7 órakor ha hazaérek, kidőlök és reggelig alszok. Akkor kicsit vissza áll a ritmus.
2019. szept. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem is lehet érteni hogy mit akarsz kérdezni.

5-6 óránál nme tudsz többet aludni?

Mert ha éjfélkor lefekszel akkor az 5-6 órai alvás , az pont jó .

2019. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én munkahely miatt 5 éve kelek fél6-kor. Nem tudtam hozzászokni. Minden reggel alig bírok kimászni az ágyból. Próbáltam már azt, hogy többet alszok, kevesebbet alszok, így alszok, úgy alszok, semmi. Egyszerűen az én szervezetem nem tud hozzászokni ahhoz, hogy olyan korán felkeljek. Ráadásul mostanában csak rosszabb lesz, mert már sötétben kelek.
2019. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 40 év alatt sem tudtam hozzászokni a koránkeléshez.

A megoldásom az volt, hogy olyan munkahelyet választottam, ahol délután és este kellett dolgozni. Ez persze a családalapításánál már nem működik. A gyerekeimhez még ma is korán kell kelnem, és ma is ugyanolyan zombi vagyok reggelente. Nem változott semmit.

2019. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi betegség nincs abban, ha valaki nem szeret / nem bír koránkelni. 2 féle típus létezik: Éjjeli bagoly és reggeli pacsirta.

A jelenleg világ pedig az utóbbinek kedvez a jellemzően reggeli munkakezdés miatt.

2019. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
Nyugi èn is ilyen vagyok szerintem mindenki utàl koràn kelni
2019. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!