Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénztárosoknak miért baj az...

A pénztárosoknak miért baj az is hogyha apróval fizetek vagy hogyha nagy címlettel?

Figyelt kérdés
Ha tízezressel fizetek 2300 forintos dolgot akkor jön a beszólás hogy "mi vagyok én pénzváltó" vagy "kisebb nincs?" majd jól pofánröhög. De ha 100-200 ft-al fizetek hasonló összeget akkor is megjegyzik hogy ők nem pénzváltók vagy hogy nincs idejük pénztszámolni, máskor normálisan fizessek.
2019. szept. 16. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Apró: sokáig tart kiszámolni, könnyű elrontani mert beledumál a számolásodba valaki, ötmillió érmét kézben tartani és számolni miközben a kasszánál a sor egyre türelmetlenebb nem épp kellemes.

Nagy címlet: Nem biztos hogy rendesen vissza tudnak adni.

2019. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jó de 10 ezrest ad ki az automata, nem mindig van nálam forintra pontosan kiszámolva az árú összege, főleg hogy nem is tudom előre mennyibe fog kerülni egy bevásárlás.
2019. szept. 16. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem akarnak számolgatni.
2019. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha megkérdezi, hogy nincs-e kisebb címleted, az nem bunkóság. Hanem sima kérdés, mert ha meg nem tud visszaadni, akkor a vevő van a legjobban felháborodva. Ha mindenki nagy címlettel fizet, előbb-utóbb nem fog tudni visszaadni. Én már jártam így, de úgy még nem, hogy beszólt volna, hogy ő nem pénzváltó.
2019. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nem akarnak számolgatni."


Ez a munkájuk...

2019. szept. 16. 17:21
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Egy újabb okostojás, aki megmondja, hogy kinek mi a munkája... Mert te szereted, ha munkavégzés közben kellemetlenkednek neked? Ha nem, akkor részedről se árt egy kis figyelmesség. Pl nem sózok oda 5000 ftot 10 ftosokban, mert az eladó menten befonja a szemöldökét.



Kis forgalmú helyeken nem lehet minden második embernek 10 meg 20 ezressel fizetni a száz forintos meg egy-két ezres tételeket, mert nem fognak tudni visszaadni, állandóan meg nem rohangálhatnak el pénzt váltani.

2019. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha bankkártyával fizetsz, és akkor nem tudnak min pampogni.
2019. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy apróban kéred a fizetésed.
2019. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
építész vagyok és ha nyeregtetőre akarnak függőablakot terveztetni a megrendelők akkor nem kezdek el fröcsögni hogy ez plusz munka nekem, meg gondolkoznom kell.
2019. szept. 16. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
És az egyenes arányosságban van azzal, mint amikor a kezedbe krnak egy marék aprót. :D
2019. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!