Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell nekem azt 2019-ben...

Miért kell nekem azt 2019-ben eltürni hogy a postàs veri az ajtómat meg addig ordibàl még ki nem megyek?

Figyelt kérdés
Vidék. Ha úgy van képes bejönni a hàzba is. Kivéve ha zàrva a kapu. Nincs mindig zàrva sajnos csak ha senki nincs itthon akkor. Pl én itthon vagyok testvérem elmegy nem zàrja be mert van itthon valaki úgyis. Csak nekem a màniàm mindenképp bezàrni. Na mindegy de miért kell ezt türnöm 2019-ben?? Miért nincs olyan lehetöség hogy aki kéri az egy hivatalos email cimre kapja meg a hivatalos leveleket?? Szóval az alàirósokat. Csekk ilyesmi johet szemelyesen azt nem kell alàirni.

2019. szept. 17. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg csak bevágná az értesítőt azon lennél felháborodva, hogy minek kell neked elmenni a postára, ha egyszer otthon voltál...
2019. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én simán beugrok a postára, szerintem milliószor kényelmesebb megoldás, hogy én bemegyek akkor, amikor én akarok, mint az, hogy a postás veri az ajtót, én meg ugráljak neki. :D

Ízlések és pofonok.


#Kérdező

Kérd meg, hogy a telekre ne menjen be. Először próbáld normálisan.

Amúgy meg rakjatok olyan zárat a kapura, ami csak behúzós és záródik magától.

2019. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Csengő van? Működik? Nyilván nem viccből ordibál. Ha otthon vagy egyértelműen (nyitott kapu egyértelmű), ő meg nem kíséreli meg a kézbesítést, utána még ő kaphat megrovást.
2019. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs joga bemenni az udvarba/házba ha ő úgy gondolja hogy van otthon valaki. Mi van ha fürdök vagy a wc-n ülök vagy pihenek? Biztos nem fogok kiugrani a vizből hogy kiszaladjak hozzá. Nálunk szerencsére nem próbálnak bejönni az argentin dog miatt aki bolond a postásokra ;)
2019. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
#4 Így van. Nálunk is verte sokáig az ajtót, én meg fürödtem, örültem ha végre van szabad pár percem, mint hogy kiugráljak neki. :D tiszteletben tarthatnák és kellene is nekik egyébként, nem tudom mit szólna ha szaladna felé egy harapós kutya.
2019. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
De mit kell kiugrálni? Neki az a dolga, hogy csöngessen/verje az ajtót, ha nem mész ki rá, az meg a te dolgod. Akkor majd dob be értesítőt és mindenki boldog.
2019. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Irigylem a problémádat.
2019. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
6-7 látom nem tudtátok elolvasni a kérdést, vagy értelmezni azt. Igenis probléma ha egy idegen bemászkál az udvarba vagy akár a házba, mert szent küldetésének érzi kézbesíteni az aláirandó cuccost. Akármit el is lophat, de ha nem, akkor is mi az apja fszáért veszi a bátorságot hogy bemenjen a házadba?
2019. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#6

Az a dolga, hogy verje a telken BELÜL álló ház ajtaját? Mesélj még.....

2019. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, csengő nincs. Minek az? Majd valami lesz, ha bemenne a paraszt, hogy kézbesítse a küldeményt. Postaláda? Az mi? Eszik vagy isszák? Persze hogy dörömböl a barom.
2019. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!