Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csapat fiatal fizetés...

Egy csapat fiatal fizetés nélkül távozott a munkahelyemről. Kigúnyoljam őket?

Figyelt kérdés

Pultos vagyok és egyik este undorítóan viselkedtek zárás előtt, engem is vérig sértettek és tényleg ne akarjátok tudni mi minden történt.

Másnap a főnököm intézte el a sorsukat, hívta az ő főnöküket mivel ezek is vendéglátósok.

Enyhén szólva is ők húzták a rövidebbet.


Szeretnék valahogy elégtételt venni, mert nagyon csúnyán viselkedtek velem.


Arra gondoltam, rájuk írnék facebookon, egy szót: ,,Szívás.” és utána tennék egy röhögős emojit.

De ezt kamu facebookról kéne mert nem tudják a nevemet és ez maradjon is így.


Nektek van más ötletetek?



2019. szept. 17. 13:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vernek meg. Próbálkozni tudnának, de nem sok esélyük lenne ellenem.
2019. szept. 17. 13:23
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Ma csupa idióta kérdést olvasok és vicces válaszokat. Komolyan mondom feldobjátok a napom. 😂
2019. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, kérlek viselkedj felnőtt ember módjára.
2019. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire kemény gyerek lennél, eleve nem tudtak volna sértegetni, mert nem hagytad volna magad :)


Most hiába pattogsz itt nekünk, tudjuk hogy csak a szád nagy, amúgy meg egy kispöckű szájhős vagy :)

2019. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
#14 Csak buzdítást vár.
2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

Tehát nem elég, hogy megkapták a büntit, a te egód vérig van sértve, és nem bírsz ezen felülemelkedni.



Barátom basszus, te még egyszer kétszer ha nem többször fogsz még komoly pofonokat kapni az életben, ha nem tudsz a seg gfejekre legyinteni, mert kiderült te magad is az vagy. Fejben más, ha ilyeneket gondolsz, de hogy tényleg idiótává válj mert más is az volt... szoktál te néha gondolkodni?

2019. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
de jól mulatok a kisbaba kérdésén :D
2019. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
#17 De vigyázz, halkan mulass, mert lepontoznak. 😬
2019. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

A város legdrágább éttermében dolgoznak, én pedig egy középkategóriás helyen. A főnököm ismeri az ő főnöküket, két telefonba került, és nem volt állásuk.

Egyébként a felmondási időmet töltöm szeptember 30-ig, tehát ezért visel meg annyira, hogy az utolsó napokban történnek az ilyen hasonló balhék.

Azért nem álltam le velük ott, akkor, mert drogos és ittas állapotban voltak, én pedig hiába nyomtam a pánikgombot nemegyszer, az elromlott, így nem ment be a jel a rendőrségre.

Azt, hogy nem bírnának velem úgy értettem, hogy sose verekszem, de ha meg kéne védenem magam, nem okozna gondot. Cseppet jobb a fizikumom, mint nekik.

Egyébként érzékeny lelkű ember vagyok és hiába gúnyolódtok, ha nektek szidnák a felmenőiteket és sértegetnének benneteket, ti is elégtételt vennétek gondolom.

Azért írtam volna nekik ál facebookból, mert nem kell tudniuk a nevem.

Egyébként elengedtem a dolgot, egy olyan ember tanácsára, akire mindig hallgatok, ettől függetlenül nagyon megviselt a dolog és ezért is hagyom a vendéglátást itt, örökre, mert nekem erre semmi szükségem nincs. Nekem a fél gyerekkorom a rettegésről szólt, hogy mások előtt meg kellett hunyászkodnom, felnőttként nem vagyok köteles eltűrni.

Köszi a válaszokat.


ui. nem én pontoztam le a válaszokat.

2019. szept. 17. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!