Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún a "mivel lehet...

Állásinterjún a "mivel lehet magát motiválni" kérdésre mik az ideális válaszok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs idealis valasz. Ez egy idiota HR-tanfolyamos kerdes, altalaban ugysem tudja ertelmezni az interjuztato a valaszt.


Arra 'kivancsiak', hogy ha nem fizetnek, akkor is elvegzed-e a munkat valami nevetseges 'jutalom' vagy 'bonusz' remenyeben, ami mondjuk a ceg bufejeben levasarolhato kuponokban merul ki...

2015. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

erdekes, kreativitast igenylo feladatokkal, onallo dontesi jogkorrel, felelossegteljes pozicioval, rugalmas munkaidoval, home office-szal...


Csak ami hirtelen eszembe jutott es nem az a valasz hogy tobb penzzel.

2015. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hozzávenném a nyugodt légkört, ami engem pl. nagyon motivál a munkára, és emelett az emberséges hozzáállást. Bár utóbbit nem biztos, hogy szerencsés, ha emlegetni kezded.
2015. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon izgulok mert hétfőn kell mennem interjúra. Sajnos nagyon rosszak az eddigi tapasztalataim. Voltam olyan interjún ahol a hr-es úriember "ocsmány pofád van takarodjál" mondattal le is zárta az interjút. Nem vagyok egy szépségkirálynő valóban, de nő létemre mérhetetlenül rosszul esett ez az eset. El is sírtam magam hazafelé jövet és napokig depressziós voltam. Remélem ilyen nem fordul elő többet. Drukkoljatok nekem:)
2015. okt. 15. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelen, szexuális kapcsolat alapján elhelyezkedett hr-eseket nem kell komolyan venni!

Szánalmas robotok...

2015. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénzt szoktam mondani. Általában örülnek az őszinteségnek.
2015. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!