Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak meg az emberek...

Miért bámulnak meg az emberek mint valami földönkívülit, amikor megállok valahol enni egy nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Ilyen kajára gondolok mint szendvics, hamburger


Ha megállok valahol hogy megegyem, a közelemben elsétáló emberek nagyon furcsán néznek időnként. Lehet mondjuk az utcán, vagy pl. egy plázában a lépcsőn ami két emelet között vezet, akárhol, ezt tapasztalom. Mondjuk sokszor még nem ettem nyilvános helyen, de amikor mégis, akkor mindig így volt.

Mi olyan rendkívül furcsa abban, ha valaki nyilvános helyen eszik?


2018. márc. 30. 08:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit nevetséges amikor állok, eszek valahol, aztán úgy néznek rám akik elmennek mellettem mintha nem tudom mit tennék, mire készülnék éppen. Mintha kb. odapisálnék éppen arra a helyre vagy nem tudom
2018. márc. 30. 08:25
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha a pláza lépcsőjén állsz meg burkolni, akkor útban vagy, azért néznek, hogy vedd már észre magadat.
2018. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem túlreagálod és olyat látsz bele ami nincs. Én is megnézem ha valaki épp mást csinál mint szoktunk egy utcán, de nem azért mert azt hiszem hogy ufó vagy :D hanem mert jobban felkelti az érdeklődésem egy új vagy más dolog, mint a megszokott.

Erre azért már rájöhettél volna saját magad megfigyelése okán is. Te is a feltűnőbb dolgokat nézed figyeled, esetleg ha mozog valami melletted oda nézel. Ez ösztönös valahol. Persze van amikor fapofával direkt nem nézek sehova (főleg tini koromban volt ez), de ma már pl. szívesen pihentetem embereken a szemem, vagy megnézek bárkit akit érdekesnek találok. És nem, még mindig nem ufóságának gyanúja miatt. :D


Egyébként BAROMI egyszerű a képlet. Ha ennyire zavar, ne csináld. Neked kell ez esetben sajnos változnod, mert itt hiába hüledezel, változás nem lesz.


Egyébként ha szeretnéd megismerni az embert, mit miért csinál. FIGYELD MEG MAGAD! TEEE hogy reagálsz bizonyos helyzetekben, te megnézed e az utcán ha sétálsz hogy valaki pl megállt és mit csinál. Az emberek különbözőek ez igaz, de alapvetően egyformák vagyunk érzések és vágyak terén. Ha magad megismered, a többi embert is már "ismerni" fogod. ;)

2018. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Lefosom, hogy hol eszel.
2018. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Amikor egy kutya látja, hogy eszik egy ember, akkor miért nézi? Azért, hogy adjon neki:).

Egy röpke pillanattal konstatálják az emberek, hogy eszel, erre valamelyiknek eszébe jut, hogy ő is éhes, kajálnia kellene, stb. De lehet, hogy azon agyalnak, hogy épp miért azt eszel.

2018. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondod hogy időnként, tehát fennakadsz valamin ami nem általános.
2018. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valljuk be, tényleg hülyén nézhet ki, ha valaki nekiáll burkolni egy házi szendvicset egy pláza lépcsőjén.
2018. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy néni töltött káposztát evett a buszon kézzel, páran mosolyogtak, meg nem tudom mit gondoltak, én is ránéztem, de kb. senkit se érdekelt... ha éhes az ember, akkor egyen, lehet én is megnéznélek, de csak azért, mert furcsa a szitu, de kb. nem érdekelne
2018. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem illik, ahogy utcán fésülködni se. engem nem zavar, mielőtt elkezded magyarázni, hogy semmi értelme, de elvileg nem illik.
2018. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem illik utcán enni a "streetfood" korában ? :)
2018. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!