Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire vagy züllött?

Te mennyire vagy züllött?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Definiálod?
2019. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lábfétisem kivételével nem foglalkozom cigi, drog, és társaival.
2019. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérsékelten. Szűken még beleférek a kultúrált ember fogalmába.
2019. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mondjuk a füvet pl. kipróbálnám, de nincs olyan ismerősőm, akitől szerezhetnék, szóval...
2019. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem erről a szóról egy drogos vagy alkoholista, vagy ilyen társasággal lógó tizenéves, esetleg felnőtt jut az eszembe, akit sem a tanulás, sem a munka nem foglalkoztat (semmi életcél, és valószínűleg hajléktalan vagy börtönviselt lesz).


Bár sokan engem is annak tartanak, amikor megtudják, hogy suliból kirúgtak (a tanárommal ugyan arra az osztálytársamra hajtottunk), és soha életemben rendes munkahelyen egyetlen napot sem dolgoztam, és általában 9-10-ig alszom (ami mindenkit kiakaszt).


Persze amikor kidül, hogy felépítettem egy jól menő vállalkozást, hirtelen megszűnnek az előítéletek :)

29/F

2019. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!