Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pincérek közt sok a züllött...

A pincérek közt sok a züllött ember?

Figyelt kérdés
Szállodába dolgoztam mint pincér leszedtük a szennyest utántöltötük a svédasztalt.Néha egy kis alle cart.A kollegáim rémesen hü..voltak. A csajok közül mind dohányzott ivott is . Néhányuk pedig boldog boldogtalannal ágyba bújt.A srácok se voltak sokkal jobbak cigi pia meg egy kis drog sosem árt alapon gondolkoztak.Továbbá flegmaság ki ha én nem hozzá állás a többi emberhez nagyképűség.Én fogtam ki vagy tényleg ilyen sutyi proli társaságok vannak a vendég látásba?
2019. aug. 18. 14:05
 1/4 anonim válasza:
83%
Én pincérnő vagyok és csak alkalmanként iszok , és nem dohányzom és ismerek olyan pincéreket akik ugyan ilyenek vagyis normálisak.Szerintem csak te dolgozol olyan" helyen" ahol olyanok, vannak normális emberek is a vendéglátásban!
2019. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én már 7 hónapja dolgozom vendéglátásban, és kB 3-4 helyen dolgoztam már ez idő alatt (hotel, Restaurant, stb) ahol hát a pincérek nagy része ilyen volt. Vannak normálisak is, én sajnos kevés ilyen pincérrel találkoztam.
2019. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mivel a fizu keves ott van a stresz h vagy lesz sok borravalo vagy sem hogy megérje.

En is dolgoztam pincerkent, es mind cigizett pletykalt stb.s

2019. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Cigizni láttam már őket, ami nem megvetendő, mert én is cigizek ügyfélszolgálatosként pl. Más az, hogy valaki folyton kint bagózik, semmit se dolgozik, de a pincérek meg a szállodai alkalmazottak nem ezt tették. Csupán, ha akadt szabadidejük, kimentek elszívni egy cigit.


Sosem voltak beállva, nem jártak betintázva.

2019. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!