Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogász foglalkozik hamis...

Jogász foglalkozik hamis profillal?

Figyelt kérdés

Egy férfival chateltem, aki kamu képeket küldött, azt hazutta hogy az ő. a képeket Google képkeresővel kerestem rá, és kiderült hogy egy angol csávó képeit küldözgeti, nagy valószínűleg netről szedte le.


Jogászt felkereshetek ez ügyben? Vagy teljesen felesleges foglalkozni az iylennel? Vagy én nem jelenthetem, fel, mert nem az én képeimet használja fel? Van mit tennem ez ellen, kicsit bosszant, hogy átvert...



#jogász #feljelentés #hamis #kamu kép #megtehetem.
2019. szept. 18. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak használja valaki a face-ről leszedett képeit randivonalon. Tett feljelentést, a rendőrség "nem talált szabálysértést". Szerintem nem érdekli őket.
2019. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felkereshetsz jogászt, nem tiltja a törvény. Ahogy azt sem tiltja semmi, amit a pali csinált. Nem történt semmi törvénybe ütköző.
2019. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nem károsított meg, hagyd a francba!
2019. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Jogász? Egy magánnyomozó többet érne, hiszen valakit meg akarsz találni, nemde? Bár ilyen esetben informatikussal beszélnék először.

Max eljutnak addig, hogy kiderítik, milyen gépről történt. De lehetett külföldről is, vagy simán egy nyilvános helyről akárki is. Nem ér annyit a dolog, az ügyvéd, meg a nyomozó, meg az informatikus is pénzbe kerül, inkább írj egy cikket róla, hogy felhívd rá más lányok figyelmét, és küldd el egy netes újságnak.

2019. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nyilván pénzt nem áldozok fel egy ismeretlen ember miatt. Pl ha informatikust keresnek, hogy tudna kinyomozni? Elég ha a beszélgetést elmentetrem? Abból le tudja nyomozni honnan írt? Azóta törölte magát az oldalról, miután mondtam neki hogy kamu képeket küld...
2019. szept. 18. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mit akarsz elérni az egésszel?

Nem tudom eldönteni, melyikőtök szánalmasabb: az a nyomi, aki kamu képekkel akart ismerkedni, vagy te, aki itt vergődsz egy ilyen hülyeség miatt?

2019. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állítólag plagium amit elkövetett vagy mi. Ismerősöm szerint.
2019. szept. 18. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Plágium. :D

[link]

Na most hogy tisztáztuk...

Az ügyvéd pénzbe kerül, nem is kevésbe.

Egy informatikus meg kitörölheti az IP címmel.

Fogadd el hogy át lettél baccva, és legközelebb okosabb legyél.

Ez annyira pitiáner ügy, hogy még szót sem érdemelhetne.

2019. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy szerzed meg egy facebook chatből a másik IP címét?
2019. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy elmentett beszélgetésből sem lesz IP-cím.
2019. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!