Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az egyik barátom teljesen...

Az egyik barátom teljesen belezavarodott a sok ezoterikus tanításba. Nem foglalkozik mással. Egy hamis álomvilágban van. Nagyon aggódunk érte. Hogy lehetne segíteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Én is foglalkozom a témával sokat, de mellette simán dolgozok. Én nem érzem ezt gáznak.
2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igaz, hogy a nőknek nem kellek, de teszek a nőkre magasról, mert el vannak maguktól szállva.
2014. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeségre nincs gyógyszer.
2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ébreszd fel :D amúgy ez elég általános, főleg aki frissen kap rá az ezotériára, hogy nagyon el akar tünni a világból, angyalokat látni, démonokat idézni, csillagokból jósolni stb stb

majd kinövi amikor megunja, ha meg nem akkor nem. A fontos az hogy ha szeret foglalkozni vele az nem gáz, csak ne menekülő út legyen.

2014. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de menekülő út, a valós élete elől :(
2014. máj. 27. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán pont változtatni kéne valamit,a környezetének is. "A szeretet a legjobb orvosság" ez is egy ezoterikus "tanítás".
2014. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat foglalkozik vele ott tényleg nagy lehet a baj. -Előző voltam-
2014. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj én is sokat foglalkozom az ezotériával és mégsem vagyok őrült nekem, ha egy ilyen szkeptikus barátom, vagy testvérem lenne kitagadnám.
2014. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint rám gondolsz?
2014. máj. 28. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:

"mégsem vagyok őrült"

"kitagadnám"


Milyen jókat is tud olvasni az ember egy kósza idenézés közben is :D

2014. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!