Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki boldogabb,...

Van itt olyan, aki boldogabb, mióta nincs facebookja?

Figyelt kérdés

Mióta töröltem, sokkal nyugodtabbnak érzem magam, nem irigykedek mások "csodás" élete iránt, nem kell sok hülyeséget nézzek, és az önbizalmam is megnőtt.


Ti is hasonlóan éreztek?


2019. szept. 18. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lennék boldogabb ha nem lenne. Egy héten csak pár alkalommal megyek fel. Akinek nem vagyok kíváncsi az életére beállítom, hogy ne lássam, vagy törlöm. Egyszerűen tudom tartani a kapcsolatot barátaimmal/baráti társaságokkal. A hírfolyamomban szinte soha nem látok magánéleti dolgokat. Hobbi csoportban is benne vagyok ahol segítünk egymásnak, illetve már vettem is dolgokat így. Inkább meg kellene tanulni a facebookot használni ahelyett hogy általad utált embereket nézegetsz miközben irigy vagy rájuk.
2019. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
A facebook arra való,amire használod. De ha most a kitörlésével megnyugtattad a kis lelked,annak örülök. :)
2019. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A facebook illuzió. Ez a legnagyobb veszélye: valóságosnak tűnik, de nem az. Legalábbis ismerősi szinten. De szerencsére nem csak erre használható.
2019. szept. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Facebook mindig is a dicsekvésről szólt.

Egyáltalán nem csodássabb az ő életük, csak úgy tűnik.

Én úgy 2013 körül töröltem a profilom, én is jobban éreztem magam utána.

2019. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!