Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a drog segíthetne, hogy...

Csak a drog segíthetne, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés
Egy barátom van csak, hiányzik a társasági élet és kapcsolatban vagyok 5 éve, de abban sincs már semmi boldogságom, rossz a kapcsolatunk, de mégse tudjuk elengedni egymást. Egy időben füveztem, de már nem tudok hozzájutni mert aki szokott adni vele már nem beszélünk. Sokszor úgy gondolom csak a fű vagy talán a kokain lenne a megoldás. Egész nap csak sírni tudnék így már nem bírom.
2019. jún. 13. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
igen
2019. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ideggyenge lusta tenni nem akaró vagy. Keress fel egy orvost, aztan foglald el magad értelmes dolgokkal. Sport, munka tanulas. Közben ismerkedhetsz is azt elmúlik ez, ha te is akarod.
2019. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Drogosan sem leszel boldogasbb, csak függő.
2019. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A drog csak ideiglenesen dob fel,majd egyre többet kérsz belőle,és végül túladagolod.
2019. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Inkabb pia meg nok. Az kell neked.
2019. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2019. jún. 13. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez most perverz indiszkrét kérdés...de élsz rendszeres sexuális életet ?!
2019. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van: drogtól nem lesz boldogabb életed!

Annyi minden van amivel feltudnád dobni a mindennapokat! Kösd le magad olyanokkal amit szeretsz csinálni,hobbi dolgozz olyant ami a kezedhez áll ,igyekezz sikereket elérni ami fel tudja dobni az életed! Ne keseredj el mindjárt! Sok sikert!

F

2019. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem szabad drogozni, ha ezt érzed. Alapjáraton nem a problemaid megoldására kene használnod pl a füvet, hanem szórakozásból mondjuk. Velem is volt hasonló helyzet. Hány éves vagy ? Ha szeretnel beszélni erről írj nyugodtan 18L
2019. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mefisto03 válasza:

Szia ên 18 vagyok ês nekem sincsenek úgy barátaim inkább spanoknak hívnám öket akik csak azt az oldalam látják hogy fűvezek ên 3 êve nyomom,amúgy elêgê visszahúzódó srác vagyok miután elkezdtem egy êvre rá azt vettem êszre hogy kicsit de sokkal nyugodtabban beszêlek akár osztálytárs vagy szűlök de pont az utolsó pár hêtben vettem êszre hogy kihatrám ez a 3 êv most kezdem el êrezni hogy egyre több a depressziós gondolatom ês mêg nagyobbnak tűnik az eddigi magányoságom is,ha bármit ajánlanák az lene próbáld le tenni ,keres valakit ha mostani kapcsolatokban nem êzed jól magad , valakit akivel megtudod osztani ami nyombelűlröl.

Bár tudom mondani könnyebb,nekem êppensêgel nem megy xD de komolyan mêgjobban csak beránt êrzelmileg

kitartást ;)

2019. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!