Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy ideális ember...

Milyen egy ideális ember számotokra, aki vonzalmat tud ébreszteni bennetek?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

Külső/belső tulajdonságok is jöhetnek.

Na meg egy apró okot is oda tehettek a válasz mellé. :)



2019. szept. 21. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Intelligencia.

Számomra ez a legfontosabb pont.


L

2019. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nekem egy lány (természetesen barátnőnek, mert nem hiszek a fiú lány barátságba) így nézne ki:


Lány, külső: Mivel a külső nekem nem számít, csakis minimális értékbe másodlagosan, nekem az arca a lényeg. Lehetőleg ne legyen szétkenve minden féle hülyeséggel 2 liter sminkel. Én sem vagyok egy vékony srác, nem érdekelne ha kicsi felesleg van rajta. Viszont ami érdekel külsőre az az, hogy ne legyen kiöltözve,m kihívó, hiányos ruhákat NE hordjon, ne mutogassa magát.


Lány belső: Belsőre legyen Elfogadó, hűséges, ne bulizzon, ne flörtölgessen, ne abból álljon az élete hogy instán meg facen stb-n mutogatja magát szelfi így szelfi úgy, legyen hűséges, ne legyen tömeglány, inkább szeressen velem lenni mint hogy valami hülye tömegbe legyen a középpontba, nem hátrány ha kicsit visszahúzódó, introvertált otthonülő, "kettesbe legyünk" típus. Tartson ki mellettem, fogadjon el, legyünk együtt sokat, és ne hagyjon el ő is azért mert féltékeny és "túlságosan törődő" típus vagyok, vagy mi :D


Fiú, barátok. Nekem barátaim se voltak soha, de az elképzelés adott.


Haverok, külső, egyáltalán nem érdekel.


Haverok belső, legyen elfogadó, lehessen hülyülni, ugyan ugy ne buliba akarjon járni meg ilyenek hanem együtt szórakozni hülyeségeken, csak úgy elmászkálni, ami a barátnő témából is kimaradt, tudjuk megvigasztalni egymást és mindíg álljunk ki egymás mellett, olyan filmekba, sorozatokba látható haverságok nekem nagyon tetszenek, amikor tudják szinte mire gondol a másik és ugyan úgy tudnak viccelődni, és elvannak együtt, például lásd youtube csatornák.. persze nekem se igazi barátok se egy kitartó barátnőm nem lesz soha, de elképzelésnek amit leírtam nekem ez lenne a szuper, hiába csak álom az egész. Ha van még kérdés kérdezz, úgy sincs más dolgom mint hogy egész nap csak ülök és írok, sorozatot nézek :D


18F

2019. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Számomra az okos, jó humorú férfiak a legvonzóbbak. Nyilván van külsőleg is ideálom (barna szem stb.), de ezeket a dolgokat engedi el legkönnyebben az ember, ha hosszú távra tervez.

N

2019. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Külső: sármos, különleges arcú, kedves arcú, sokat mosolygó férfi. Belső: önzetlen, védelmező, hűséges férfi.
2019. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, nekem meg ilyen férfi, csak kicsit idősebb. :-)
2019. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, magamról nem tudok jók mondani tehát passz, de megfordíthatom azt a kort 18-ról 81-re ha igényed van rá :DDD
2019. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Tehát akkor inkább az intelligencia, az érzelmi érettség, a hűség és a feltétlen határozotság a társasági életben az, amit a legtöbben szeretnének.


Mi az amiért valaki elhagyhat titeket?

Szerintetek mitől bicsaklik meg egy kapcsolat?

Mi az a tulajdonság ami miatt talán a ti hibátokon múlna?

2019. szept. 21. 15:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Pl. ha a túlzott féltékenység miatt lép le valaki, az indokolt. Vagy az ellenkezője: nyilván jogosan borít asztalt az is, akit megcsaltak.
2019. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Először is a magabiztosság és a határozott viselkedés sok ember közt az nekem annyira nem jön be, mert nem szeretnék olyan lányt aki jól meg van tömegbe, bulizik stb, de ez csak az én véleményem.


Mi az amiért valaki elhagyhat titeket?


-Én sose akarnám elveszíteni a páromat, sajnos eddig csak engem hagytak el, legalábbis ha az elhagyásnak számít ha valaki az igérete ellenére elmondja hogy nem fogad el, vagy éppen egyszerűen csak szó nélkül hagy szenvedni és lelép. És ebből hogy szeretnék megmaradni egy embert mellett, az jön ki hogy mindenre féltékeny vagyok, kisajátító, törődö, sokat akarok együtt lenni. Ez sok embernek inkább pozitív dolgok de mivel engem pontosan ezek a tulajdonságaim miatt hagyott el az első barátnőm ezért a rosszhoz írom. Ami miatt még elhagyhatnak az pont az hogy nem vagyok tömeg ember, inkább az a "kettesbe" típus, pont ezért keresek hozzám hasonló lelki állapotba lévő lányt, aki megbecsüli aki mellette van és hűséges, értékeli a szeretetet.



Szerintetek mitől bicsaklik meg egy kapcsolat?


-Attól ha a másik hűtlen, flörtöl, nem foglalkozik a másikkal, nem várja ha nincs vele, nem hiányzik, nem mondja el minden nap hogy szereti vagy legalább valami hasonlót legalább egyszer, ha hűtlen, másokkal foglalkozik, hasonlók.



Mi az a tulajdonság ami miatt talán a ti hibátokon múlna?


-Erre szerintem a leg első kérdésnél válaszoltam, a "miért hagyna el" dolognál.

2019. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyen dagatt és fozzon jol, takarítson , tartsa oda, a rétes tesztajat úgy csinálja, hogy o maga nyújtja, nokedlit kézzel szaggassa
2019. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!