Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy ideális ember...

Milyen egy ideális ember számotokra, aki vonzalmat tud ébreszteni bennetek?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

Külső/belső tulajdonságok is jöhetnek.

Na meg egy apró okot is oda tehettek a válasz mellé. :)



2019. szept. 21. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, utolsó, te csicskát keresel nem egy lányt, akit szerethetsz :D
2019. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szeretem én elis tartom dogzania nem kell viszont ezeket csinalja meg meg a kertbe a metszest kapalast
2019. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, okés te tudod.. Van ilyen, mondjuk lehet csak azért nem értem meg a dolgot mert én csak egy chilles kapcsolatot akarok, hűségbe meg minden, lustálkodni kettesbe menni ide oda, nem pedig családot meg kertet gondozni meg ilyenek..
2019. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Nehéz szavakba önteni, különösen ha a külsőről van szó. Nekem többféle kinézetű fiú is tetszett már, de valamiért a kék szem és a sötétbarna haj a gyengém, nem tudom miért. :D Szeretem a vékony testalkatot, az sem baj, ha egyáltalán nem izmos, nálam legyen magasabb (166cm vagyok).


Belsőre lehet kicsit introvertált, visszafogottabb is, de mégis határozott, érezzem, hogy ő a férfi a kapcsolatunkban, legyen egészséges önbizalma, önértékelése. Fogadjon el engem úgy, ahogy vagyok és szívből szeressen. Ne a testiségre alapozza a kapcsolatot, mert sajnos vagy sem én nem igazán igénylek csóknál, összebújásnál, simogatásnál többet, de bízom benne, hogy jön majd valaki, aki ezt megérti és egyezni fognak az igényeink ezen a téren is. Legyen valamilyen célja az életben, amiért harcol, legyen hobbija, amelynek végzése közben motivált.


19/L

2019. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok, na az amit az utolsó leírt, na abba benne is van a válasz kérdező, amit említettem hogy miért miattam "menne tönkre" a dolog egy ilyen lánnyal :) Pont erre céloztam, a lányok külsőre és önbizalomra, macsóságra mennek, nem pedig szeretetre. Így, ennyi elvárással ami a mai tipikus minimum elvárás, elég nehéz egy magamfajtának szeretetet találni. Mondjuk így viszont teljesen egyet értek az öngyilkossággal, nem ítélem el mert teljesen meg tudom érteni, és érezni milyen elkeseredetten egyedül élni az Egész életünket.

2019..

2019. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Extrovertált nő a jó, mert van bennük lendület.
2019. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok) Ja, tipikus extrovertált, bulizgatós, mindenkivel összefekszek szerű lányt azt könnyű találni, csak menj utcára és meg is vagy.. Sajnos
2019. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sokféle válasz érkezett, amit mind köszönök.

Igazából már csak egy kérdésem volna.

Hogyan éri el a lány/fiú a vonzalmat az első beszélgetések során? Mit tud mesélni, adni vagy sugározni? Mik a legfőbb dolgok, amik a vonzalom kialakulását elősegítik.

2019. szept. 22. 14:31
 19/21 anonim ***** válasza:

2-es vagyok :P


Hogyan éri el a lány/fiú a vonzalmat az első beszélgetések során?

-Én max neten szoktam beszélgetni, de sajnos már itt se beszél velem senki, de ha lenne is ilyen, azzal fogna meg hogy kedves, visszaír, bármint nem úgy hogy 1 naponta egy üzenet és viszlát.. Egyszerűen kedves és látom rajta hogy hasonló mint én, vagy csak érdeklem.


Mit tud mesélni, adni vagy sugározni?

-Amit mesélni tudna ami engem érdekel az az hogy írja csak le magáról hogy ő nem olyan mint a legtöbb, hanem olyan aki nekem is megfelel :D Sugározni pedig az lenne a jó ha érdekelném, ki gondolta volna, nem? :P


Mik a legfőbb dolgok, amik a vonzalom kialakulását elősegítik?

-Nem tudok mást mondani, egyszerűen az hogy ne olyan legyen a lány mint a legtöbb, aki insta előtt szelfizgetve él, kiöltözve tömeglányként, hanem az a bizonyos "egy" aki nem olyan mint a többi, vagy csak egyszerűen normális, aki elfogad engem és hűséges. Tudom, álmodik a nyomor...

2019. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, aranyos a véleményed, köszönök minden változatos részletet, amit eddig leírtál a kérdés alatt. Sokat segítettél. :)
2019. szept. 22. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!