Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfinél ez még belefér?

Férfinél ez még belefér?

Figyelt kérdés

[link]


Van aki szerint sok a szemöldök igazítás, de mivel én látom magamon hogy min kell változtatni, ezért muszáj hozzányúlni.. Van akinek magától is formás íves, nekem csak egy vastag formátlan az egész.


Különös módon nem mondják a szemembe hogy homokos szokás, mert facebookon és már élőben is látták a barátnőmet, munkatársak.


2018. júl. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát, nekem nem tetszik. Látszik, hogy mű.
2018. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Nekem sem fér bele.

Utána jön majd az alapozó.

Aztán meg a rúzs...

2018. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem röhejes
2018. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Én úgy látom, még ilyen trüffeles-lilás árnyalatú porral ki is van töltögetve...
2018. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem semmi bajom vele.
2018. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem szedném ki a saját szemöldökömet, akkor középen összenőne és kicsvel fölötte gyengye pici hajak vannak, amik ápolatnanná tennék, ezért azt meg elektromoz borotvával leszoktam tolni.


Ez kb olyan mint a haj vagy szakáll vágás (ha van valakinek ... nekem van) alap ápoltság.


Nekem a haj és szakáll festésnél kezdődnek a bajod, de akár ott is megtudom érteni azokat akiknek nem elég sűrű a szakálla vagy nem tetszik nekik a hajuk őszülése.


Viszont nem gondolom, hogy a fetebb leírtaktól bárki kevésbé férfias lenne akárki is.


Ilyen dolgokért külföldön vagy csak Budapest jobb részein nem szolnak, sőt alap egy bizonyos ápoltsági szint.


Viszont falu helyen, amikor egyik ismerősömhöz mentem lebu-ziztak hagosan az utcán, mert skinny nadrág volt rajtam... Igaz, hogy mindegyiknél dupla akkora volt a karom és sokkal férfiasabb a testem ... a tanulatlan parasztok (nem foglalkozást értek alatta) nincsenek olyan értelmi szinten, hogy elfogadják.


Ők azt hiszik, hogy 1500as Ladával lehet csajozni ... én meg ápolt külsővel, izmos testel és humoros megnyerő személyiséggel. Mindenki döntse el, hogy szerinte melyik a normálisabb...

2018. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!