Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az belefér-e egy párkapcsolati...

Az belefér-e egy párkapcsolati vitába, hogy: hülyeséget beszélsz (ha tényleg vad dolgot állít)?

Figyelt kérdés
Nem azt mondani, hogy : hülye vagy, hanem : hülyeséget beszélsz...
2017. dec. 8. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleh hülyeséget beszél, akkor nem lehet mást mondani.
2017. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindketten mondtuk már ezt...
2017. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Jó cseléd ilyenre nem vetemedik. Tudd a helyed!
2017. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kolcsonos a bizalom akkor szerintem ennel tobb is bele kell ferjen...
2017. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiii ***** válasza:

Én néha le is vagyok hülyézve, talán már idiótázva is voltam. Bár ő ezt nem teljesen így érti, sok mindent máshogy lát.

Mindamellett néha tényleg ostoba liba vagyok, akihez türelem kell.

2017. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a "hülye vagy" az durvább, mint a "hülyeséget beszélsz". Az első téged minősít hülyének, a másik viszont csak azt, amit éppen mondtál.
2017. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A "hülyeséget beszélsz" még belefér, ha nem egyfolytában ezt hallgatja az ember a másiktól, mert abban az esetben lekezelés.

Nekem egyszer mondta a párom, hogy hülye vagy, tök szrul esett, sosem beszéltünk így előtte egymással. Épp vendégségben voltunk, és amikor ketten maradtunk akkor vetette oda valami vita kapcsán, borzasztó hangnemben... utána ott ültem leforrázva és próbáltam jópofizni a többieknek. Szóval a "hülye vagy" elég durva, ha amúgy sosem használjátok ezt a szót a másikra.

2017. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem fér bele, mert ezzel nem megy előrébb a beszélgetés. Akinek ilyet mondanak, az nem elgondolkodik az én nézőpontomon, hanem rögtön védekezni kényszerül, visszatámad, és kész is egy hosszú és felesleges vita, csak mert én józan érvek helyett letorkolltam egy olcsó “hülyeségeket beszélsz” trillával a páromat. Aki épp számára(!) fontos dolgot akart közölni velem. Ez nem épp két egymást szerető kultúrember szokása.
2017. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!