Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki találkozott már külföld...

Valaki találkozott már külföldi hírességgel?

Figyelt kérdés
milyen volt?

2016. aug. 3. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Koncertek előtt zenekartagokkal. Semmi extra nem volt, ők is csak emberek. Néhány kép, aláírják a jegyet, és kész. Jó emlékek így évek múltán is.
2016. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly találkoztam Benedict Cumberbatch-el, és még pár brit színésszel, akik játszottak a Hamlet-ben. Beszéltem is velük pár mondatot, nagyon kedvesek és közvetlenek voltak.
2016. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pete Tong-nak adtam el cipőt :) Teljesen ugyanolyan ember, mint bárki más. Nem gondolkodom így h vki híresség-e? Azért, mert pár kamera lóg az arcából attól még nem kivételes senki. Nem kevésbé, mint Te vagy én.
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
New Kids on the block 2* koncert előtt VIP fogadàson és fotozàson lehet hogy az együttes neve nem sokat mond mert 90 és évek elején volt a legmenőbb Amerikai boy band feloszlottak és 14 év után újra össze álltak akkor sikerült találkozni velük és eltem egyik ha nem a legjobb élménye volt 22 évet vàrtam rà
2019. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!