Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha beszólnak a suliban pl...

Ha beszólnak a suliban pl hogy fujj hogy nézel ki stb. az mire jó nekik?

Figyelt kérdés
Ès mi a legjobb reakció ha nem foglalkozom velük vagy ha vissza szólok?Az exem barátnője csinálja.
2014. márc. 5. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj vissza neki.A végén még azt hiszi,hogy félsz visszamondani.
2014. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomdopping.

"Hogy nézel ki te rondaság? Én ezerszer szebb, és jobb kinézetű vagyok, ezért sokkal jobb is vagyok nálad."

Vagy "Menőzök kicsit a haverok/barinőcskék előtt, és beszólok ennek az emberkének, ő úgyse számít, én meg jobb fejnek tűnök a haverok/csajszik előtt."

További okok: érzelmi intelligencia hiánya, normál intelligencia hiánya.

Ha az exed barátnője csinálja, akkor pedig szimpla féltékenység.

Ha látja, hogy nem érdekel a véleménye, akkor nem fogja folytatni. Pl. amikor beszól valaki valamit, akkor ásíts egy látványosat. Ha meg erre is szól valamit, akkor mondd neki, hogy unalmas vagy.

2014. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hozzád szól küldd el minden alkalommal p*csába. Ez beválik, egy idő után szégyellni fogja magát, ja és ne akkor mikor már végig mondta, hanem mikor veszi a levegőt...
2014. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!