Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, aki a feszültséget nem a suliban az osztálytársán, hanem otthon vagy a környéken a szabadban vezeti le?

Figyelt kérdés
16/F

2019. júl. 1. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ min. Ha Sport, zene, alkotás, hobbi, relaxáció akkor jól teszi. Ha ez azt takarja hogy kukákat borogat, rongál, mérgezi az otthoni kapcsolatait, gyújtogat, gyilkolászik akkor váltson a fentiekre.
2019. júl. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jól teszi. Nem tudom, hogy az miért jó opció, ha olyan embereken vezeted le a feszültséget, akik semmit nem ártottak neked.
2019. júl. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy észrevettem addig vezeti le valaki a feszültséget az iskolában, osztályban, munkahelyen stb. amíg tudja, megteheti.

Ha ez megszűnik valami miatt akkor otthon fogja csinálni.

Legalább is a nőknél ezt tapasztaltam.

2019. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy hülye, kisebbeket verni, terrorizálni nagy poén, és 2 év múlva már nem lesz rá lehetőséged, most élvezd ki. Utána már csak wowban trollkodhatsz.
2019. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mintha az osztalytarsan vezetné le. Egyik sem a megoldas...
2019. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4:Kisebbeket verni miért olyan jó, poénos dolog?

#5:Mi a megoldás, ha valaki felidegesít a suliban?

2019. júl. 1. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Csupán viccelődtem, hülye kerdésre hülye választ
2019. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam
2019. júl. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!