Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi az, ami motivál a...

Titeket mi az, ami motivál a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Mi az, ami ad nektek erőt a nehezebb napokon?

#időszak #lehetőség #motiváció #kitartás #opció #alternatíva #rossz dolgok leküzdése #győzni kell #soha ne mond azt hogy soha #negatív gondolatok kiölése
2019. szept. 22. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek iránti gyűlölet. :)
2019. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Az, hogy egyszer esélyem lehet megölni azokat akik tönkretettek lelkileg. Más nagyon nem tud motiválni, nem különösebben szeretem az életem vagy bárkit is.
2019. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Az motivál hogy élek és ehetek. imádok enni, zabálni, imádom a pizzat rohadt sok kecsappal.

Egyébként minden más szar az életembe.

Már semmi se motivál.

Külföld lett volna a cél de így hogy szakítottunk..... Egyedül ahhoz sincs sok kedvem.

2019. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Az a szomorú, hogy nem tudom.. Én alapból mindenhez pozitívan próbálok hozzáállni, minden kis apróságot értékelek. De olyan különösebb motivációm nincsen. Örülök, ha van valami eredménye annak amit csinálok. :)


23/F

2019. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
A napi következő feladatok, és a Kowa: "Amilyen hülye vagy" c. száma.
2019. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Engem az szokott átlendíteni a nehézségeken ha arra gondolok, hogy nem lehet nagyobb az előttem álló akadály, mint az akaraterőm. :)
2019. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Az az apró kis remény hogy egy ilyen visszahúzódó srác is mint én találhat egy elfogadó lányt aki szeret :)

Bár már majdnem elfogyott, e-mellett annyi miatt élek még mert az egyetlen családtagom a betegsége miatt bele is halna ha már nem lennék itt. Viszont sok a csalódás és a magány van az életembe.

18f

2019. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Kávé

Az ajánlott erősségnél 4-5x erősebbre csinálom, utána 2-3 órát folyamatosan pörgök, és hipermotiváltnak érzem magam

2019. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

a sikereim és a céljaim

rengeteget dolgoztam már így is a céljaimért, hát haladok tovább, nem adom fel!

2019. szept. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

A céljaim. Mindig van legalább egy, ami ösztökél.


18/L

2019. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!