Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi motivál a mindennap...

Titeket mi motivál a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Most állok az érettségi előtt teljes erőbedobással dolgozok és egyre inkább azt látom, hogy nem éri meg az egész a fáradságot.

Ha valamit elrontok kegyetlenül leb.sznak, ha valamiben jobb vagyok az átlagnál nem ismerik el vagy csak úgy tekintenek rá mintha ez lenne a minimum.

Lassan jelentkeznem kellene egyetemre de nem tudom, hogy mit nyernék vele.

A következő 4-5 éveben is lehet vért pisilni azért, hogy bebizonyítsd, legalább vagy olyan mint bárki más.

Tudom, hogy a munkahely sem lesz kíméletesebb, de ott legalább megkapod a béred.


2017. okt. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelem :)
2017. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hol a gond? Hogy mindegyik pontban megemlítesz valakiket rajtad kívül.

"leb.sznak","nem ismerik el". Kit érdekel a mások véleménye??

Én el akakor valamit érni az életben,ezért tanulok,szenvedek,hibázom s kezdem az egészet elölről. Független attól,hogy ki mit mond,mit hisz avagy mit gondol. Nem azért teszek valamit,hogy azt elismerjék,ha hibázom,tanulok belőle,nem azért,mert nem akarom,hogy lecsesszenek,hanem mert így leszek jobb és jobb. Ennyi a képlet.

2017. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mások miatt tanultam, hanem magamért, sőt, most, munka mellett is tanulok, és most is magamért.
2017. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tanulok hogy ne legyek munkanélküli

Sportoljak hogy ne legyek elhízott,kövér

És még írhatnék

2017. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kijöjjek ebből a rettenetesen mély gödörből, amibe nagyon rossz emberek miatt kerültem.
2017. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!