Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi motivál a mindennap...

Titeket mi motivál a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Mi az, ami hajt? Mi az, ami megmondja, megmutatja neked, hogy ne add fel, hogy csináld tovább? Hogy képes vagy rá, hogy elég vagy, hogy szuper vagy, nagyszerű vagy, hogy nem vagy pótolható!!!!


Annyira szükségem lenne néhány jó szóra.


2017. okt. 16. 19:16
 1/7 anonim válasza:
78%
Az étel.
2017. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gondolj mindig a kajára.
2017. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek celjaid. Legyel kibekulve onmagadal. Ezek alapok. Olvashatsz napi motivalo idezeteket. Es ne vard h egy ket honap alatt rendbejossz.
2017. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az az álmom, hogy egyszer találok majd egy olyan lányt, aki szeret, velem akar lenni és hűséges is tud maradni.

Én is elvesztem ezt a motivációm rengetegszer, mivel nem találok és azt is megkérdőjelezem létezik e ilyen. Szokták mondani a remény hal meg utoljára.

2017. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy valóra váltom az álmom és ki tudok teljesedni abban a hivatásban, amit majd elkezdek az egyetem után. A párom szerelme. És az, hogy egyszer anya leszek.
2017. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kis célok, ha nincs nagy.

nem az idézetek hanem az előadások motiválnak inkább, pl főnix szeminárium.

jutalomfalatok a cél mértékével arányosan amikor elérted.

a gondolataid.

2017. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:

Engem a gyerekeim. Értük nem adom fel. A munkahelyem tiszta stressz, a munkahelyi közösség pocsék, a legtöbb barátom külföldre költözött, sokszor érzem magam egyedül.

Ilyenkor a gyerekeimre gondolok, hogy ők mindennél többet érnek.

Amúgy meg mindig lehet új barátokat is találni, most kialakulóban vannak újabb barátságok, amik fontosak lesznek, úgy érzem. Szeretnek és én is őket.

Vannak barátaid?

2017. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!