Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknál is ekkora jelenség,...

Másoknál is ekkora jelenség, hogy úgy bántanak az emberek, hogy szarkasztikusan kedvesek, "bókolnak"?

Figyelt kérdés

Már a suliban is ez volt, általánosban igazából nem csodálkoztam, ott még éretlen gyerekek vannak. Középsuliban kicsit fura volt, hogy még mindig így megy, de túléltem. Most, "felnőttként" (21 vagyok) viszont nem tudom hova tenni, hogy még mindig így viselkednek az emberek. Egy-két olyan ember volt, aki ezt nagyon bunkó szinten űzte, akinek a hangsúlyán is lehetett hallani, hogy abszolút irónia, semmit nem gondol belőle komolyan, azért csinálja, hogy megalázzon és rajtam szórakozzon. De vannak még páran, akik hasonló dolgokat mondanak, csak kevésbé bunkón, viszont nyilván nem gondolják komolyan ők se. Tisztában vagyok a nemlétező adottságaimmal, ezért azzal is, hogy a mondandójuk 1%-át se őszintén mondják, hanem szarkasztikusan, hogy aztán kiröhögjenek, mert "elhiszem".

Ez máshol is így megy, vagy csak engem találnak meg ezek az emberek? Aki ezt csinálja, miért viselkedik így, nincs jobb szórakozása?



2019. szept. 23. 02:53
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Bunkó emberből nagyon sok van, főleg ebben az országban. A legjobb dolog amit tehetsz az az hogy nem veszel róluk tudomást, nem foglalkozol velük.
2019. szept. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Elküldöd a k..va anyjába!(én így szoktam,ha kiprovokálják)
2019. szept. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem általános jelenség.
2019. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is észrevettem ezt a magyar társadalmunkban az elmúlt pár évben. Nem csodálom, mert a pávatáncos vezírünk megadja ennek az alapmintáját rendesen...
2019. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Már megint ez a magyarozás.. unalmas
2019. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Simán csak túl sokat képzelsz magadról. Azt hiszed, mindenki veled van elfoglalva, holott, mindenkit csak a saját élete érdekel, nem az, hogy téged alázzon.
2019. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sokat képzelek magamról? LOOOOL

Pont hogy azt írom, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem bókolnak, hanem szarkasztikusan mondják... De ja, biztos egy egoista p..csa vagyok, valószínű.

2019. szept. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!