Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz hangulat ellen mit...

Rossz hangulat ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már hangulatjavító teát inni de nem használt
2019. szept. 23. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Most osztom az észt, pedig én is éppen úgy vagyok, hogy legszívesebben kiugranék az ablakon és nem tudok (szerencsére) nagyon konkrét okot rá.

Én azt figyeltem meg, hogy nekem akkor szokott ilyen lenni, ha bujkál bennem valami vírus.

Nekem a mozgás szokott kicsit használni, lehet azért is, mert eltereli a figyelmemet az önsajnálatról.

Én pl. ha az irodában ülök és így vagyok, felállok és elintézem az irodán kívüli dolgokat, magyarul jövök-megyek, amennyire a munka engedi, illetve annak körében amit lehet tenni.

Ha esetleg otthon vagyok így, akkor is inkább kimegyek a lakásból a szabadba, a fontos hogy mozogj valamit.

Ha benn kell lenned, nézz vicces videókat. Vagy valami jó (de nem szomorú!) filmet, sorozatot.

2019. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!