Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a hangulatingadozás...

Mit tegyek a hangulatingadozás ellen?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy most pl. Nagyon letört ék érzem magam, semmi kedvem semmihez, de ismerve magam. Délutánra boldog leszek. Tehát olyan napi szinten változik a hangulatom, de régen nem volt ez ilyen erős. Mit lehet ez ellen tenni?

Ha valami fontosat kikagytam elnézést, válaszolok ha kell.



2019. aug. 28. 12:15
 1/5 anonim válasza:
Habár nem írtad, hogy milyen nemű és korú vagy, ha esetleg szedsz fogamzásgátló tablettát az is közrejátszhat a hangulatingadozásokban.
2019. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első körben figyeld meg magadon, hogy van-e valami különösebb kiváltó oka, van-e olyan dolog ami súlyosbíthatja. Második körben, ha úgy érzed ez az életminőségedre jelentősen kihat, akkor nem tudsz mást tenni mint szakemberhez fordulni. Egyedül nem fogod tudni leküzdeni a problémát. A terapeuta eldönti kezelhető-e mentálisan, vagy átmenetileg szükséges-e gyógyszer szedése.
2019. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. Szemely szerint nekem semmi nem valt be, es a hangulatingadozasomnak az eg vilagon semminek es senkihez nincs koze.

Nekem csak az segit, ha raparancsolok magamra, hogy akkor is “viselkedjek normalisan” amikor levagyok torve, illetve mondogatom magamnak folyamatosan, hogy ez az erzes el fog mulni par ora mulva.

Es el is mulik.

2019. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus tünete az áteresztő bél szindrómának.
2019. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ugyan ez, csak nekem annyira durva, hogy van mikor egyik percről a másikra. Egyik percben jó kedvem van aztán másikban rossz aztán megint jó.
2023. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!