Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki az izgulas?...

Szerintetek ciki az izgulas? Tobbi lenn

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy ha jarok tanfolyamokra pl elsosegely vagy felelek akkor zavarba jovok az emberektol es ha tudom, hogy sokan neznek elkezdek remegni. Mit gondoltok ciki? A kozvetlen kornyezetemben senki nem kuzd ezzel, es olyan gaznak erzem emiatt magam. Nektek tapasztalat? 19/l

2019. szept. 23. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Dehogyis ciki. Ez mind te benned zajlik le. Én is izgultam annyi minden miatt hogy jézus úristen de sikerült felül emelkednem rajta, mert minden csakis benned zajlik le, a külvilág az teljesen mindegy. "Ami bent, az kint." Fel a fejjel csajos. :) Ha bővebben érdekel hogy hogyan tedd magad ezen túl, írj rám. 22/F
2019. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki érezni. Ha viszont hagyod, hogy ez meghatározzon és befolyásoljon, ha nem tudod uralni... hát, az se ciki, csak kib-szol saját magaddal. Szóval meg kéne tanulni kezelni. Először is érdemes rájönni, hogy az ember egy önző állat és rohadtul nem érdeklik mások, ha valamit el is bénázol, öt perc múlva már senki se fog emlékezni rá. Hacsak nem akkora volumenű, de akkor meg legyél te az első, aki kifigurázza az egész helyzetet. Akkor nem ciki lesz, hanem helyből stand-up comedy. Azt meg mindenki szereti.

Csak nyugi. Nem vagy a világ középpontjában, a kutya se kíváncsi arra, mit csinálsz.

2019. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy ciki! Inkább aranyos.
2019. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem tök cuki, nem véletlen szeretnék ilyen félénk aranyos lányt :D

Nem, egyáltalán nem ciki, ilyen vagy ez aranyos is ráadásul :)

18f

2019. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem ciki, ha még el is pirulsz mellé az pedig még aranyos is egy lánynál. Gyakorlással hozzá lehet szoktatni magad az ilyen helyzetekhez, én is ilyen voltam aztán gyakorlással sokat javult a dolog.
2019. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de még ha azt is mondanánk, hogy az, akkor abbahagynád varázsütésre? Na ugye, hogy nem.

Hát akkor meg?

Egyébként tudom miről beszélsz, én is világéletemben borzasztó izgulós voltam, akkor is ha nyilvánosan kellett szerepelnem valahol, és akkor is, ha egy új közösségbe, új emberek közé csöppentem bele.

Én tudom, hogy ez nálam a túlzott megfelelési kényszer, az önbizalomhiány, és az aziránti félelem miatt van, hogy ki fognak engem nevetni, élcelődni fognak rajtam.

Esélyes, hogy a te lelkedben is hasonló folyamatok zajlódnak ilyenkor le.

2019. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!