Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság az ilyen...

Szerintetek bunkóság az ilyen beszólás, vagy én voltam ciki?

Figyelt kérdés
Ma fütyültek fiúk és azt mondták hogy meleg az ágyikóm baby. Bokacsizma és prémes pufidzseki volt rajtam az utcán.
2019. szept. 20. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ők voltak a bunkók, ha nagyon kirívó szerelés lett volna rajtad, akkor sem lenne mentség számukra, mert az ilyen megnyilvánulások primitívek minden formában.
2019. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Bunkók. Ne foglalkozz velük.
2019. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Arra gondolt, hogy megdugna🤷‍♂️🤷‍♂️
2019. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Parasztok
2019. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ők voltak taplók, a nőknek meg le kellene állniuk azzal, hogy rögtön a saját ruháikat kezdik elemezgetni, ha valaki a közelükben enged teret a tahóságának. Érdekes, a naturista strandon képesek viselkedni az emberek.
2019. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
"Bokacsizma és prémes pufidzseki volt rajtam az utcán." csak ennyi akkor ne csodálkozz. de nem fázott így csupaszon
2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, hasonló "leszólítást" kaptam.


Eléggé rossz passzban voltam aznap, szóval minden nőiességet mellőzve visszaszóltam: "miért, belehugyoztál?"


Húúú, hirtelen mekkora kva lettem, meg hogy "amúgy nem is kellek a kutyának sem"

Komolyan, rég elsétáltam, de még mindig hallottam a hisztijét... elég szánalmas volt.

2019. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!