Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti férfi ismerőseitek hogy...

A ti férfi ismerőseitek hogy élték meg a kapuzárási pánikjukat?

Figyelt kérdés
nekem két ismerősöm vett egy choppert, másik kettő elment zarándoklatra tibetbe, sokan tini csajokat szedtek fel, de az apám meg zongorázni akar megtanulni 50 évesen.
2019. szept. 23. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Annyir bírom, amikor a midlife crisis-ból kapuzárási pánik lesz.
2019. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülhetsz apádnak, keresztapám pont ugyanazt találta ki magának. Aki elégedett az életével az ilyesmiket választ magának, akik elégedetlenek azok meg a tini csajokat keresik vagy az adrenalint.
2019. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én apám "megtért". Egész életében szidta a vallásokat - főleg a kereszténységet. Katolikus hitre tért (állítólag....) Plusz a nő akit sikerült összeszednie (és eltartatnia vele magát) nagyon erősen hívő katolikus családból származik, gyakorolja is a vallást. Elvileg most voltak valami zarándoklaton.


Bizarr volt ezt nekem megélni, és eléggé parázok hogy majd velem is ez lesz

2019. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős apja vett egy Xboxot, azóta is elvan vele :D
2019. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én apám is zongorázni kezdett, nincs ezzel probléma,de van olyan ismerős aki choppert vett és olyan is aki pap lett pedig jól menő üzlete volt, nincs ezzel baj szerintem.
2019. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm megtért, valamelyik keresztény felekezethez csatlakozott, nem tudom hogy hívják ezeket. Most börtönökbe jár "prédikálni".
2019. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm klasszik: dobta tizenév után a nőjét, festi a szakállát, százezreket költ ruhára és tini csajokat hajt.
2019. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!