Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted is gáz amikor...

Szerinted is gáz amikor valaki naponta tesz fel a gyerekéről képet a facebookra? Mi értelme?

Figyelt kérdés
Csak azzal ne gyertek, hogy a külföldi ismerősök miatt, mert nekem is van olyan, de neki e-mailben vagy privátban küldök és nem naponta.

2014. jún. 16. 22:19
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem sok értelme van, de mindenki azt csinál amit akar. Nem értem miért foglalkozol vele.
2014. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
29%

De azzal jövök. Az egész családommal ott tartjuk a kapcsolatot.

De téged miért bánt az ha más büszke a gyermekére?

Újabb provokáló kérdés..

2014. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
58%
Semmi, őszintén a kutya nem kíváncsi napi szinten más gyerekére. Mondjuk sokszor inkább a környezetről szól mint a gyerekről pl pózoljunk Fisher-Price játékokkal, ami lehet aranyos de a harmincadik képen már inkább nevetséges.
2014. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
57%
Nem gáz,nem zavar. Ha neki így jó,akkor nekem aztán semmi bajom ezzel. Csinálja,amit szeretne. Az már sokkal inkább gáz,hogy te ezért képes vagy egy kérdést feltenni.
2014. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
72%

Ami az internetre felkerül az fent is marad míg világ a világ. Én valahogy nem szeretnék anyám minden 30 évvel ezelőtti képét rólam megtalálni az interneten.

Értelmetlen, valahol számomra "főletlenség" is.

2014. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
73%

szerintem gázabb ezen vergődni, ha nem vagy kíváncsi valakire, akkor leállítod a követését, és onnantól nem jelenik meg a hírfolyamodban egy bejegyzése sem.

mindkét oldalról érintett vagyok, nekem is van gyerekem, akinek csináltam egy külön csoportot, akit érdekel, hogy mi van velünk, az jelentkezett oda, én meg bátran töltögetem a képeket, amikor kedvem tartja.

ennek ellenére van olyan ismerősöm, aki naponta hat, ugyanolyan rossz minőségű és unalmas képet tesz fel a gyerekéről. nem érdekel túlzottan, így hide-oltam még korábban. ha kedvem tartja, akkor rámegyek az adatlapjára, megnézem, hogy miújság velük, de ennyi.

2014. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 Paraszt_Mári ***** válasza:
21%

Te semmi képet nem raksz fel senkiről?Neked minek van a facebook?

Tudod

van

olyan

ismim

akivel

nem

sűrűn

találkozok.



Pari Mari.

2014. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
36%
Én hetente van, hogy 5 felteszek. Miért? Mert büszke vagyok! Miért nem tartom meg magamnak? Mert szeretném, hogy lássák!8,5 hónapos, csomó új dolgot csinál, ami nekem csoda. Egyébkènt, szerintem te sokkal "gázabb" vagy, hogy más SAJÁT döntéseit kritizálod! Ha ilyen hisztis vagy, töröld le és egy HATALMAS gonddal kevesebb 😂😂😂
2014. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
74%
Aki csak facebokoon kíváncsi a gyerekedre az nagy ívben letojja a gyereked. Te lehetsz rá büszke az is egy szülődolga, de másnak semmi különös, aranyos baba ismerőseid hidegen hagyja, max tetszikeli, hogy legközelebb te is ezt tedd.
2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, miért ide írod az ősanyás topikba?:)) írhattad volna a kultúra/közösségbe vagy a szórakozásba vagy ilyesmi. Ott értelmes válaszok jönnének.


Ezek a nők nem tudják, hogy Zuckerberg bácsi egész csapata látja a képeiket, akkor is, ha jaj, csak a család látja. Nem. Az már örökre ott marad a neten, látják a pedóbácsik is, bármilyen oldalra felkerülhet és stb.


De ők csak addig jutnak agyilag, hogy de büszkék, arra nem gondolnak, hogy vajon az ismerőseiket ezek a képek érdeklik-e, vagy hogy mit gondolnak a volt kollégák, akik emberi lényként ismerték meg őket.


Tényleg furcsa, hogy nem személyes üziben küldik el a külföldi barátoknak, de végülis nem az én dolgom, én csak azt sajnálom, hogy a kisgyereknek nincsenek emberi jogai, hanem megoszthatnak róla bármit a szülei a neten. Neki nincs "joga" a szabadsághoz, pedig mindegyikünknek van...:/

2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!