Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányok hogyan bírják a...

Egyes lányok hogyan bírják a kihűlt előadó teremben egy felsőben nadrágban (van aki szoknyában) meg balerinában az egész napot?

Figyelt kérdés
Többen azért pulcsit vagy kardigánt felvettek, én meg még néhány lánnyal együtt így is fázom. Jó meleg "novemberi" dzsekiben vagyok egész nap. Zh előtt nem szeretnék beteg lenni. 22/l
2019. szept. 24. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem fáznak.
2019. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát mert te egy fantasztikus, erkölcsös, szorgalmas, bölcs és előrelátó nő vagy. Ők meg rossz, gonosz, felszínes és buta szajhák, akiknek a bokavillantás fontosabb, mint a tanulmányaik és az egészségük. Pfejj, köpnöm kell az ilyen “nőktől”! Bárcsak mindenki olyan lenne, mint te!


Jó volt? Megkönnyebbültél, ezt akartad?

2019. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Én pl akkor sem fázom a lábamra, amikor amúgy majd meg fagyok.


Gondolom még bennük van a nyári eleterzes.

2019. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Sztem ők is fáznak csak átlendülnek ezen, nekik fontos, hogy "szexik" lehessenek bmikor bmilyen körülmények között. Ettől ők nem butábbak vagy felszínesebbek. Egyszerűen ilyenek.
2019. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Meglepő lesz, de nem mindenkinek ugyanaz a hőérzékelése.

Egyáltalán nem biztos, hogy ők is fáznak.


Most én is fázom az előadókban, hiába van rajtam pulcsi, de van olyan ismerősöm, aki ennél extrémebb úgymond: neki még a +25°C még hidegnek számít... Nekem meg 25 fokban már melegem van, ha meg afelé kúszik a hőmérő száma, az nekem már tikkasztó hőségnek számít.

Szóval: nem vagyunk egyformák.

2019. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne őket nézd, hanem az előadást.
2019. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok làny mindig fàzik, ahogy te is. De nem mindegyik ilyen. Pl én se fàzok. Igaz nem vagyok làny de na.
2019. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Hetes, azt vártam, hogy úgy fejezed be a mondatot: “Igaz én nem vagyok lány, de fiú sem” 😂
2019. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Te azé’ jársz előadásra, hogy más lányokat nézegess...? Eszem megáll...
2019. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én télen is maximum egy közepesen vastag pulcsiban megyek ki utcára, meg egy széldzsekiben. 10 éve nincs télikabátom, mert szinte sose fázom. 10 fokban még pólóban vagyok kinn, közben meg a barátnőimnak befagy a hátsójuk 6 réteg ruhában, mindig viccelődünk, hogy milyen ufó vagyok. Nem szoktam beteg lenni egyébként. Szerintem is foglalkozz az előadással, ha megfáznak, az nem a te gondod lesz :)
2019. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!