Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányok hogyan bírják a...

Egyes lányok hogyan bírják a kihűlt előadó teremben egy felsőben nadrágban (van aki szoknyában) meg balerinában az egész napot?

Figyelt kérdés
Többen azért pulcsit vagy kardigánt felvettek, én meg még néhány lánnyal együtt így is fázom. Jó meleg "novemberi" dzsekiben vagyok egész nap. Zh előtt nem szeretnék beteg lenni. 22/l
2019. szept. 24. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
3 élőlény van, ami sosem fázik: a pingvin, a jegesmedve és a k*rwa.
2019. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Irigykedsz?
2019. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Ők másért mennek oda.
2019. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Én egészen 1-2 évvel ezelőttig egyáltalán nem voltam fázós. Még novemberben is félcipőben meg vászoncipőben rohangáltam, meg vékonyabb bőrdzsekit hordtam, és kibírtam az egész telet fűtés nélkül. Idén már most bokacsizmát húzok :D

Ez van, nem mindenkinek egyforma a hőháztartása és a hőpreferenciája.

2019. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os és 9-es válaszoló. Az előadásra figyelek, de előadás előtt amikor beszélgetünk, azért észre lehet venni ki miben van, meg akik előttem ülnek, azokat látom. 😉
2019. szept. 24. 17:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az jön le, hogy te is villantanád a picst, csak te fázol.


Én 24 fokban meghalok hőgutában. De muszáj beöltözni, mert a hozzád hasonló piaci kofák stírölnek meg susmorognak. Aztán meg akkor is megnéznek, ha ömlik a fejemről a víz, ha megérkezem valahova.

2019. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6%

Aki pl rendszeresen szaunázik annak teljesen más az ingerküszöbe mint egy közönséges halandónak.


Szaunázók simán kimennek egy szál semmiben a hóba...

Vagy január 1-én fürdenek a Balatonban.

2019. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szaunázok soha, viszont minden nap legalább 15 kilométert futok. Volt, hogy mínusz tíz fokban is rövidujjú pólóban járkáltam, ugyanis gyakorlatilag nem érzek sem hőmérsékletet, sem fájdalmat. Kabát meg dzseki soha nincs rajtam, télen is csak azért veszek fel egy pulóvert, hogy ne bámuljon meg a sok kényes hülye. Beteg sem voltam már kisgyermek korom óta egyszer sem. Ettől függetlenül nem mutogatom magam. Rövidujjú pólót és térdnadrágot szoktam viselni, annál lejjebb nem vetkőzök soha. Strandra sem járok, mert nem szeretem, ha egy szál fürdőruhában látják a testemet. Tehát ne ítélkezzetek, hanem mindenki törődjön a maga dolgával! Attól meg nem primitív egy nő, hogy nem fázik!
2022. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!