Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az énekeseknél is...

Szerintetek az énekeseknél is előfordul olyan hogy az egy koncerten "mély nyomot" hagy bennük valaki?

Figyelt kérdés

Úgy értem sokszor előfordul hogy találkozol valakivel aki mély nyomot hagy benned(amikor még nem is beszéltetek) de tudod h soha többé nem fogod látni.

Na most ez vajon az előadóknál is előfordul hogy egy koncerten "megérinti" őket valaki?:D



2018. aug. 25. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok énekes, de még velem sem szokott előfordulni, meg a környezetemben szerintem általában elég gyerekesnek tartják az ilyesmit, miért hagyna mély nyomot valakiben bárki is, akit nem is ismer, még csak nem is beszélt vele.....
2018. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos volt és van is rá példa hogy az első sorokban álló, őrjöngő csajon van az énekes szeme, a rajongó meg eközben kétszer maga alá csurgatott :)

Szerintem az előadók már nem így fogják fel mint egy átlagos azonos korú valaki, pl egy Balaton Soundon minden második csajjal lehetne kezdeni valamit, mégis a sztárok letudják a kötelező dolgukat és mennek tovább, ahol ugyanúgy jó csajok fognak sírni miattuk :D

2018. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy agyonvilágított színpadon állsz, nem látod olyan jól a közönséget, hogy kitűnjön köztük bárki is.
2018. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jon BoN Jovi azt állítja, látja egyenként az arcokat, nem csak az embermasszát. Ettől függetlenül kétlem, hogy valaki megfogná.
2018. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!