Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 21. -ik században miért...

A 21. -ik században miért divat a negatív hozzáállás?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert sokat csalódnak az emberek nap, mint nap és egy idő után sajnos már természetes, hogy így állnak mindenhez. Bevallom, sokszor én is.
2019. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Mire gondolsz? A közvélekedésre?

Hát Kérdező, az országunk akkora szarban van, hogy az nem is igaz. A mélyszegénység napról napra terjed, az egészségügy az összeomlás szélén, munkahely kb. nincs, de ahol van, a fizetésed ott is csak arra elég hogy ne dögöljél éhen, a kormány pedig büntetlenül megtehet bármit.

Ezek után elmondanád konkrétan, minek is kéne örülnünk? Kíváncsian várom!

2019. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Én kicsit mintha azt látnám, hogy kezdenek az emberek "ellazulni" és kevésbé negatívak lenni.


LEgjobban például az látszik, hogy sokkal nyíltabban beszél mindenki az eddigi tabu témákról mint nyaralás, szórakozás és fizetés, pénz. 5-10 éve még a legtöbb közeli haverom is sértésnek vette, ha egyáltalán érdeklődtem, vagy gyakornokként a munkatársak, stb. Pedig jó lett volna tudni legalább nagyságrendeket, hogy tudjam mire számítsak, stb.


Ehhez képest manapság simán megbeszéljük, kinek mennyi az annyi, igaz körülbelül hasonló körökben mozgunk. De néha már szinte idegenek is elmondják, nyilván nem forintra pontosan, de nagyságrendileg.

2019. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Én is nagyon negatív, depressziós vagyok, mostanában sok sz-r történt velem, mégis hogy (és minek?) legyek pozitív?
2019. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21.-ik? Az úgy korrekt.
2019. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!