Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mozi alternatívákat...

Milyen mozi alternatívákat tudtok egy randira?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy kollégista vagyok és a kevéske pénzemből ennem kellene, de őszintén megmondva gáznak érzem ezt bevallani a barátnőmnek, azonban ő moziba szeretne menni holnapután és természetesen nekem kellene fizetnem az ő jegyét is. Tekintettel, hogy már unjuk az utcákon, parkokban való lézengést, ráadásul nem is lesz megfelelő az időjárás hozzá, ezért valami tartalmasabbat, meghittebbet de mégis olcsóbb alternatívát keresek feldobni ötletnek.


A kollégiumomba nem jöhetünk fel a szobatársam miatt, az ő háza meg messze van + állandóan ott lebzsel a minden lében kanál anyja, így ez sem opció.


2019. szept. 24. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Azért két diákjegy nem a világ vége. Nekem teljesárú kell és a páromnak is. Mégis megyünk.
2019. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pestiek vagytok, irány a sugár, hétvégén moziünnep, 790 a jegy! :)
2019. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Megmondod neki, hogy az fizet, aki a programot javasolta. Ha ő ragaszkodik a mozihoz, akkor nyúljon a zsebébe. Ne legyél már ennyire nyuszi.
2019. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"természetesen nekem kellene fizetnem az ő jegyét"


Egyenjogúság van, fizesse mindenki a magáét. De azért egy mozi nem a világ vége.

2019. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy miért kellene neked fizetni a jegyét, nem az első randira mentek. Egy kapcsolatban meg szoktak osztozni a költségeken.
2019. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha fizetek, szolgáltasson!
2019. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjél el dolgozni tesó, ne csöveskedj már :D
2019. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!